Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim Ford F 450?

Posiadanie ogromnego samochodu jest przyjemne, masz duże pomieszczenie wewnętrzne, niezależnie od tego, czy chcesz z łatwością przewozić wielu podróżnych, wyruszyć w podróż, przenieść się lub wykonać jakiekolwiek inne zadanie, które wymaga przestrzeni wewnętrznej. Jednak nie większość ludzi ma szczęście mieć duże samochody, więc w niektórych przypadkach musisz złożyć tylne siedzenie swojego Ford F 450, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż to zadanie może wydawać się proste, w niektórych samochodach niekoniecznie jest instynktowne. Aby pomóc Ci przeprowadzić ten proces, nasz zespół podjął decyzję o utworzeniu tej zawartości, którą chcesz Ci ujawnić jak złożyć tylne siedzenie Twojego Ford F 450 zgodnie z systemem, w jaki wyposażony jest nasz samochód. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się systemom tylnych pasów bezpieczeństwa, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom pull-down.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Ford F 450: Model ze sznurkiem / paskiem

Najpierw zaczynamy tę treść od przyjrzenia się modelom Ford F 450, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj funkcji nie należy do najbardziej tradycyjnych, ale w zależności od roku i serii Twojego Ford F 450, możliwe jest, że Ty sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być mniej skomplikowane, spójrz między siedzeniami, czy to na części siedziska, czy na części oparcia dostępnej z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po zlokalizowaniu luk, będziesz musiał je pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzenie, aby je złożyć. Musisz odtworzyć metodę dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki zgodnie z posiadanym układem. Właśnie odkryłeś pierwszy sposób składania tylnego siedzenia Twojego Ford F 450.

Weiterlesen:
Cena wymiany amortyzatora do Ford F 450 ?

Jak złożyć tylną kanapę mojego Ford F 450: Model z gałką na poziomie oparć.

Przejdźmy do drugiej techniki. Ten odbywa się na różnych typach ławek. W rzeczywistości model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Ford F 450, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej podstawowy i powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze prościej. Musisz zlokalizować te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu podejdź wszystko za jednym razem, jeden po drugim, aby je obsługiwać i pchać siedzenie do tyłu, aby odchylić go do przodu i złożyć tylne siedzenie Twojego Ford F 450.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Ford F 450: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Wreszcie ostatnią techniką, która nauczy Cię składać tylne siedzenie Twojego Ford F 450, są modele wyposażone w przyciski/dźwignie znajdujące się pomiędzy siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które będą musiały być używane, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Ford F 450. Zawsze ta sama metoda, będziesz musiał wykonać akcję naciskania oparć jednocześnie z naciskiem na dźwignię . Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w samochodzie, być może zastanawiasz się, jak zdemontować tylną kanapę swojego Ford F 450.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Ford F 450, przejdź do naszej kategorii Ford F 450.

Ссылка на основную публикацию