Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim Ford Flex?

Posiadanie pojazdu dobrej wielkości jest przyjemne, masz dużą przestrzeń wewnętrzną, niezależnie od tego, czy chcesz wygodnie przewieźć kilku pasażerów, udać się w podróż, przenieść się, czy jakikolwiek inny projekt, który wymaga objętości wnętrza. Niemniej jednak nie wszyscy mają szczęście mieć duże samochody, więc czasami trzeba złożyć tylne siedzenie swojego Ford Flexa, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż ta procedura może wydawać się powszechna, w niektórych samochodach niekoniecznie jest przyjazna dla użytkownika. Aby wesprzeć Cię w realizacji tego procesu, nasz zespół postanowił przygotować ten dokument, aby Ci to wyjaśnić jak złożyć tylne siedzenie Twojego Ford Flex w zależności od systemu, w który wyposażony jest nasz samochód. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się systemom tylnych pasów bezpieczeństwa, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom pull-down.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Ford Flex: Model ze sznurkiem / paskiem

Najpierw przyjrzymy się modelom Ford Flex, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj systemu nie jest najczęstszy, ale w zależności od roku i serii Twojego Ford Flexa jest prawdopodobne, że Twój sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedzeń, czy na część oparcia dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po znalezieniu luk wystarczy je pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzenie, aby je złożyć. Musisz powtórzyć metodologię dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki w zależności od posiadanego układu. Właśnie odkryłeś pierwszy sposób składania tylnego siedzenia Twojego Ford Flex.

Weiterlesen:
Jak zmienić głośniki w Ford Flex?

Jak złożyć tylną kanapę mojego Ford Flex: Model z gałką na poziomie oparć.

Przejdźmy dalej z drugim rozwiązaniem. Ten odbywa się na różnych typach ławek. W rzeczywistości model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Ford Flex, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej typowy i powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze łatwiej. Będziesz musiał zidentyfikować te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu podejdź wszystkie naraz, jeden po drugim, aby je obsługiwać i odepchnąć siedzenie odchylić go do przodu i złożyć tylne siedzenie Twojego Ford Flexa.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Ford Flex: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Podsumowując, ostatnie rozwiązanie, które pokaże Ci, jak złożyć tylną kanapę Twojego Ford Flexa, to wersje wyposażone w przyciski / dźwignie, które znajdują się między siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które należy uruchomić, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Ford Flexa. Zawsze ta sama metodologia, będziesz musiał wykonać akcję naciskania na oparcia za jednym zamachem, naciskając dźwignię. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w swoim pojeździe, możesz być zainteresowany odkryciem, jak zdemontować tylną kanapę swojego Ford Flexa.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Ford Flex, przejdź do naszej kategorii Ford Flex.

Ссылка на основную публикацию