Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim Hyundai Ix20?

Posiadanie szerokiego samochodu jest przyjemne, masz duże pomieszczenie wewnętrzne, nie ma znaczenia, czy chcesz wygodnie przewozić kilka osób, jechać w podróż, przenosić się lub robić inne czynności, które wymagają przestrzeni wewnętrznej. Ale niewielu z nas ma szczęście mieć duże samochody, więc czasami trzeba złożyć tylne siedzenie swojego Hyundaia Ix20, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż ten proces może wydawać się łatwy, w niektórych samochodach nie zawsze jest przyjazny dla użytkownika. Aby pomóc Ci w realizacji tej misji, nasz zespół postanowił opublikować treść tego artykułu, aby Ci pokazać jak złożyć tylne siedzenie Twojego Hyundaia Ix20 w zależności od systemu, w który wyposażony jest nasz samochód. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się systemom pasów tylnych siedzeń, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom ściągania.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Hyundaia Ix20: Model ze sznurkiem / paskiem

Treść tego artykułu zaczynamy od przyjrzenia się modelom Hyundaia Ix20, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj funkcji nie jest najbardziej tradycyjny, ale w oparciu o rok i serię Twojego Hyundaia Ix20, możliwe jest, że Twój sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, spójrz między siedzeniami, czy to na części siedziska, czy na części oparcia dostępnej z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po zidentyfikowaniu luk wystarczy je pociągnąć, jednocześnie przesuwając oparcie, aby je złożyć. Musisz powielić metodologię dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki w zależności od posiadanego układu. Właśnie poznałeś pierwszą technikę składania tylnego siedzenia Twojego Hyundaia Ix20.

Weiterlesen:
Gdzie jest rozrusznik w Hyundaiu Ix20?

Jak złożyć tylną kanapę mojego Hyundaia Ix20: Model z gałką na wysokości oparć.

Przejdźmy dalej z drugą opcją. Ten odbywa się na różnych typach ławek. W rzeczywistości model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Hyundai Ix20, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej typowy i powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze łatwiej. Będziesz musiał odkryć te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu, przyjdź w tym samym czasie, jeden po drugim, aby je obsługiwać i pchać siedzenie do tyłu, aby odwrócić go do przodu i złożyć tylne siedzenie Twojego Hyundaia Ix20.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Hyundaia Ix20: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Wreszcie, ostatnią opcją, która pokaże Ci, jak złożyć tylne siedzenie Twojego Hyundaia Ix20, są wersje wyposażone w przyciski / dźwignie znajdujące się między siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które będą musiały być używane, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Hyundaia Ix20. Zawsze ta sama metodologia, będziesz musiał wykonać czynność naciskania oparć jednocześnie z naciskiem na dźwignię. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w swoim samochodzie, możesz być entuzjastycznie nastawiony do odkrywania, jak zdemontować tylne siedzenie Twojego Hyundaia Ix20.

Weiterlesen:
Lampka kontrolna pasa bezpieczeństwa świeci w moim Hyundai Ix20

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Hyundaia Ix20, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Hyundaia Ix20.

Ссылка на основную публикацию