Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim Land Roverze LR4?

Posiadanie przestronnego pojazdu mechanicznego jest przyjemne, dysponujesz sporą przestrzenią wewnętrzną, niezależnie od tego, czy potrzebujesz z łatwością przewozić kilku podróżnych, jechać w trasę, przenosić się, czy też wykonać inny projekt, który wymaga objętości wnętrza. Jednak nie większość ludzi ma szczęście mieć duże samochody, więc często trzeba złożyć tylne siedzenie Land Rovera LR4, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż to zadanie może wydawać się powszechne, w niektórych samochodach nie zawsze jest intuicyjne. Aby pomóc Ci przeprowadzić ten proces, nasz zespół postanowił skomponować tę treść, aby Cię uczyć jak złożyć tylną kanapę Twojego Land Rovera LR4 zgodnie z systemem, w jaki wyposażony jest nasz samochód. W tym celu najpierw przyjrzymy się systemom pasów tylnych siedzeń, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom pull-down.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Land Rovera LR4: Model ze sznurkiem / paskiem

Najpierw zaczynamy tę treść od przyjrzenia się modelom Land Rover LR4, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj funkcji nie jest najbardziej typowy, ale w zależności od roku i serii Land Rovera LR4 prawdopodobnie jest on wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, spójrz między siedzeniami, czy to na części siedziska, czy na części oparcia dostępnej z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Gdy zidentyfikujesz luki, będziesz musiał je pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzenie, aby je złożyć. Musisz powtórzyć metodę dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki zgodnie z posiadanym układem. Właśnie ujawniłeś pierwszą technikę składania tylnego siedzenia Twojego Land Rovera LR4.

Weiterlesen:
Dlaczego mój Land Rover LR4 pachnie spalonym plastikiem?

Jak złożyć tylną kanapę mojego Land Rovera LR4: Model z gałką na poziomie oparć.

Przejdźmy dalej z drugą opcją. Ten odbywa się na różnych typach ławek. W rzeczywistości model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Land Rovera LR4, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej podstawowy i powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze łatwiej. Będziesz musiał odkryć te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu, przyjdź w tym samym czasie, jeden po drugim, aby je obsługiwać i pchać siedzenie do tyłu, aby odchylić go do przodu i złożyć tylne siedzenie Land Rovera LR4.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Land Rovera LR4: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Na koniec ostatnia opcja, która pokaże Ci, jak złożyć tylne siedzenie Twojego Land Rovera LR4 to wersje wyposażone w przyciski/dźwignie znajdujące się pomiędzy siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które trzeba będzie użyć, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Land Rovera LR4. Zawsze tą samą metodą, będziesz musiał wykonać akcję naciskania na oparcia za jednym zamachem, naciskając dźwignię. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w swoim pojeździe silnikowym, być może zastanawiasz się, jak zdjąć tylne siedzenie Land Rovera LR4.

Weiterlesen:
Jak czyścić wtryski Land Rovera LR4 ?

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników po Land Roverze LR4, przejdź do naszej kategorii Land Rover LR4.

Ссылка на основную публикацию