Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim Maserati Levante?

Posiadanie szerokiego pojazdu mechanicznego jest satysfakcjonujące, masz duże pomieszczenie wewnętrzne, niezależnie od tego, czy chcesz wygodnie przewozić wiele osób, wyruszyć w podróż, przenieść się lub wykonać inne zadanie, które wymaga objętości wnętrza. Ale nie większość ludzi ma szczęście mieć duże samochody, więc w niektórych przypadkach musisz złożyć tylne siedzenie swojego Maserati Levante, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż ta procedura może wydawać się prosta, w niektórych samochodach nie zawsze jest intuicyjna. Aby pomóc Ci wykonać tę pracę, podjęliśmy decyzję o utworzeniu tej strony z treścią, aby Ci to wyjaśnić jak złożyć tylne siedzenie Twojego Maserati Levante w zależności od systemu, w który wyposażony jest nasz samochód. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się systemom tylnych pasów bezpieczeństwa, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom pull-down.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Maserati Levante: Model ze sznurkiem / paskiem

Na początek tę stronę z treścią rozpoczynamy od przyjrzenia się modelom Maserati Levante, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj systemu nie jest najbardziej typowy, ale w zależności od roku i serii twojego Maserati Levante, prawdopodobne jest, że twój sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być mniej skomplikowane, spójrz między siedzeniami, czy to na części siedziska, czy na części oparcia dostępnej z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po zlokalizowaniu luk wystarczy je pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzenie, aby je złożyć. Musisz odtworzyć podejście do każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki w zależności od posiadanego układu. Właśnie ujawniłeś pierwszą technikę składania tylnego siedzenia Twojego Maserati Levante.

Weiterlesen:
Jak zmienić światło postojowe w moim Maserati Levante?

Jak złożyć tylną kanapę mojego Maserati Levante: Model z gałką na poziomie oparć.

Przejdźmy do drugiej techniki. Ten odbywa się na różnych typach ławek. W rzeczywistości model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Maserati Levante, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków Twojej ławki. Ten układ jest bardziej klasyczny i powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze prościej. Musisz znaleźć te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu, przyjdź jednocześnie, jeden po drugim, aby je obsługiwać i odepchnij siedzenie, aby je obrócić przesuń do przodu i złóż tylne siedzenie Twojego Maserati Levante.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Maserati Levante: Model z przyciskiem na poziomie siedzenia

Na koniec, ostatnią techniką, która pokaże Ci, jak złożyć tylne siedzenie Twojego Maserati Levante, są wersje wyposażone w przyciski/dźwignie znajdujące się pomiędzy siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które będą musiały być obsługiwane, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Maserati Levante. Zawsze to samo podejście, będziesz musiał wykonać akcję naciskania na oparcia w tym samym czasie z naciskiem na dźwignię. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w swoim pojeździe silnikowym, możesz być entuzjastycznie nastawiony do odkrywania, jak zdjąć tylne siedzenie Twojego Maserati Levante.

Weiterlesen:
Jak ręcznie zablokować Maserati Levante ?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Maserati Levante, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Maserati Levante.

Ссылка на основную публикацию