Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim Mitsubishi Lancer?

Posiadanie dobrego pojazdu mechanicznego jest satysfakcjonujące, masz duże pomieszczenie wewnętrzne, niezależnie od tego, czy chcesz łatwo przewieźć wiele osób, wyjechać na wakacje, przenieść się, czy jakakolwiek inna czynność, która wymaga objętości wnętrza. Niemniej jednak, większość ludzi nie ma szczęścia, aby mieć duże samochody, więc w niektórych przypadkach musisz złożyć tylne siedzenie swojego Mitsubishi Lancera, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż to zadanie może wydawać się łatwe, w niektórych samochodach nie zawsze jest przyjazne dla użytkownika. Aby pomóc Ci ukończyć ten proces, nasz zespół postanowił skomponować tę treść, aby Ci ją ujawnić jak złożyć tylne siedzenie Twojego Mitsubishi Lancer w zależności od systemu, w który wyposażony jest nasz samochód. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się systemom pasów tylnych siedzeń, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom ściągania.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Mitsubishi Lancera: Model ze sznurkiem / paskiem

Najpierw zaczynamy tę treść od przyjrzenia się modelom Mitsubishi Lancer, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj systemu nie jest najbardziej znany, ale w zależności od roku i serii Twojego Mitsubishi Lancera, możliwe jest, że Twój sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być mniej trudne, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedziska, czy na część oparcia dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po zidentyfikowaniu luk wystarczy je pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzenie, aby je złożyć. Musisz powielić metodologię dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki w zależności od posiadanego układu. Właśnie odkryłeś pierwszy proces składania tylnego siedzenia Twojego Mitsubishi Lancer.

Weiterlesen:
Cena wymiany tarczy hamulcowej do Mitsubishi Lancer ?

Jak złożyć tylną kanapę mojego Mitsubishi Lancera: Model z gałką na wysokości oparć.

Przejdźmy dalej z drugą metodą. Ten odbywa się na różnych typach ławek. W rzeczywistości model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Mitsubishi Lancer, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej podstawowy i powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze łatwiej. Będziesz musiał zidentyfikować te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu podejdź wszystkie naraz, jeden po drugim, aby je obsługiwać i odepchnąć siedzenie aby obrócić go do przodu i złożyć tylne siedzenie Twojego Mitsubishi Lancer.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Mitsubishi Lancera: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Wreszcie ostatnią metodą, która nauczy Cię, jak złożyć tylne siedzenie Twojego Mitsubishi Lancera, są modele wyposażone w przyciski/dźwignie znajdujące się pomiędzy siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które będą musiały być używane, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Mitsubishi Lancer. Zawsze ta sama metodologia, będziesz musiał wykonać akcję naciskania na oparcia jednocześnie z naciskiem na dźwignię. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w swoim samochodzie, możesz być entuzjastycznie nastawiony do dowiedzenia się, jak zdjąć tylne siedzenie Twojego Mitsubishi Lancera.

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Mitsubishi Lancer, przejdź do naszej kategorii Mitsubishi Lancer.

Ссылка на основную публикацию