Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim Oplu Agila?

Posiadanie ogromnego pojazdu mechanicznego jest przyjemne, masz duże pomieszczenie wewnętrzne, niezależnie od tego, czy chcesz wygodnie przewieźć kilku podróżnych, wyruszyć w podróż, przenieść się lub wykonać inne czynności, które wymagają przestrzeni wewnętrznej. Ale niewielu z nas ma szczęście mieć duże pojazdy, więc czasami trzeba złożyć tylne siedzenie swojego Opla Agili, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż to zadanie może wydawać się łatwe, w niektórych pojazdach niekoniecznie jest przyjazne dla użytkownika. Aby pomóc Ci wykonać tę pracę, postanowiliśmy opublikować tę treść, aby Ci wyjaśnić jak złożyć tylną kanapę swojego Opla Agila w zależności od systemu, w który wyposażony jest nasz samochód. W tym celu najpierw przyjrzymy się systemom pasów tylnych siedzeń, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom ściągania.

Jak złożyć tylną kanapę mojego Opla Agili: Model ze sznurkiem / paskiem

Najpierw przyjrzymy się modelom Opla Agila, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasków lub sznurków. Ten typ systemu nie jest najbardziej tradycyjny, ale zależny od roku i serii Twojego Opla Agili, prawdopodobnie jest on wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedzeń, czy na część oparcia dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po zlokalizowaniu luk wystarczy je pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzenie, aby je złożyć. Musisz powielić metodę dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki w zależności od posiadanego układu. Właśnie odkryłeś pierwszą technikę składania tylnego siedzenia Twojego Opla Agili.

Weiterlesen:
Jak wymienić baterię w karcie klucza Opel Agila?

Jak złożyć tylną kanapę mojego Opla Agili: Model z gałką na poziomie oparć.

Przejdźmy do drugiego rozwiązania. Ten odbywa się na różnych typach ławek. W rzeczywistości model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Opla Agili, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej klasyczny i powinieneś być w stanie to zrobić jeszcze łatwiej. Musisz znaleźć te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu, przyjdź jednocześnie, jeden po drugim, aby je obsługiwać i odepchnij siedzenie, aby je obrócić go do przodu i złóż tylne siedzenie Twojego Opla Agili.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Opla Agili: Model z przyciskiem na poziomie siedzenia

Wreszcie, ostatnie rozwiązanie, które pokaże Ci, jak złożyć tylną kanapę Twojego Opla Agili, to modele wyposażone w przyciski / dźwignie, które znajdują się między siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które trzeba będzie użyć, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Opla Agili. Zawsze ta sama metoda, będziesz musiał wykonać akcję naciskania oparć jednocześnie z naciskiem na dźwignię. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w swoim pojeździe silnikowym, możesz z entuzjazmem dowiedzieć się, jak zdjąć tylną kanapę swojego Opla Agili.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Opla Agili, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Opel Agila.

Ссылка на основную публикацию