Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim Peugeot 107 ?

Posiadanie samochodu sporych rozmiarów jest przyjemne, masz duże pomieszczenie wewnętrzne, nie ma znaczenia, czy chcesz wygodnie przewieźć kilka osób, wyruszyć w drogę, przenieść się, czy jakakolwiek inna czynność, która będzie wymagała przestrzeni wewnętrznej. Ale nie wszyscy z nas mają szczęście, że mają duże samochody, więc w niektórych przypadkach trzeba złożyć tylne siedzenie swojego Peugeot 107, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż ta procedura może wydawać się łatwa, w niektórych samochodach niekoniecznie jest przyjazna dla użytkownika. Aby pomóc Ci w wykonaniu tej pracy, podjęliśmy decyzję o stworzeniu tego artykułu, który zostanie Ci ujawniony jak złożyć tylne siedzenie Twojego Peugeot 107 zgodnie z systemem, w jaki wyposażony jest nasz samochód. W tym celu najpierw przyjrzymy się systemom pasów tylnych siedzeń, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom pull-down.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Peugeota 107: Model ze sznurkiem / paskiem

Najpierw przyjrzymy się modelom Peugeot 107, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj systemu nie jest najbardziej typowy, ale w zależności od roku i serii Twojego Peugeot 107, możliwe jest, że Twój sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedziskową, czy na część oparciową dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po zlokalizowaniu luk wystarczy je pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzenie do tyłu, aby je złożyć. Musisz odtworzyć technikę dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki zgodnie z posiadanym układem. Właśnie poznałeś pierwszy proces składania tylnego siedzenia Twojego Peugeot 107.

Weiterlesen:
Jak przerobić 2-osobowego Peugeota 107 na 5-osobowego ?

Jak złożyć tylną kanapę mojego Peugeota 107: Model z gałką na poziomie oparć.

Przejdźmy dalej z drugą techniką. Ten odbywa się na różnych typach ławek. Rzeczywiście, model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Peugeot 107, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków Twojej ławki. Ten układ jest bardziej powszechny i ​​powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze prościej. Musisz zlokalizować te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu, przyjdź jednocześnie, jeden po drugim, aby je obsługiwać i odepchnij siedzenie, aby je obrócić przesuń do przodu i złóż tylne siedzenie Twojego Peugeot 107.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Peugeota 107: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Wreszcie ostatnia technika, która podpowie Ci, jak złożyć tylne siedzenie Twojego Peugeot 107, to wersje wyposażone w przyciski / dźwignie znajdujące się między siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które będą musiały być używane, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Peugeot 107. Zawsze ta sama technika, będziesz musiał wykonać akcję naciskania oparć za jednym zamachem z naciskiem na dźwignia. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w samochodzie, możesz dowiedzieć się, jak zdjąć tylną kanapę w swoim Peugeot 107.

Jeśli chcesz więcej przewodników po Peugeot 107, przejdź do naszej kategorii Peugeot 107.

Ссылка на основную публикацию