Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim Peugeot 308 ?

Posiadanie dużego pojazdu mechanicznego jest przyjemne, masz duże pomieszczenie wewnętrzne, niezależnie od tego, czy chcesz wygodnie przewieźć kilku pasażerów, wyjechać w podróż, przeprowadzkę, czy jakikolwiek inny projekt, który wymaga przestrzeni wewnętrznej. Ale niewielu z nas ma szczęście mieć duże samochody, więc czasami trzeba złożyć tylne siedzenie swojego Peugeota 308, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż ta procedura może wydawać się prosta, w niektórych samochodach niekoniecznie jest instynktowna. Aby wesprzeć Cię w ukończeniu tego procesu, nasz zespół postanowił opublikować ten artykuł, aby Ci to wyjaśnić jak złożyć tylne siedzenie Twojego Peugeot 308 w zależności od systemu, w który wyposażony jest nasz samochód. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się systemom tylnych pasów bezpieczeństwa, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom pull-down.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Peugeota 308: Model ze sznurkiem / paskiem

Najpierw przyjrzymy się modelom Peugeota 308, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj funkcji nie jest najbardziej typowy, ale biorąc pod uwagę rok i serię Twojego Peugeota 308, możliwe jest, że Twój sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedzeń, czy na część oparcia dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po zidentyfikowaniu luk wystarczy je pociągnąć, jednocześnie przesuwając oparcie siedzenia, aby je złożyć. Musisz odtworzyć metodologię dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki w zależności od posiadanego układu. Właśnie poznałeś pierwszy sposób składania tylnego siedzenia w Twoim Peugeot 308.

Weiterlesen:
Jak zaktualizować GPS w moim Peugeot 308?

Jak złożyć tylną kanapę mojego Peugeota 308: Model z gałką na poziomie oparć.

Przejdźmy dalej z drugą opcją. Ten odbywa się na różnych typach ławek. Rzeczywiście, model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Peugeot 308, jeśli masz przyciski umieszczone na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej klasyczny i powinieneś być w stanie to zrobić jeszcze łatwiej. Będziesz musiał znaleźć te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu przyjdź w tym samym czasie, jeden po drugim, aby je obsługiwać i pchać siedzenie do tyłu, aby odchylić go do przodu i złożyć tylne siedzenie Twojego Peugeot 308.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Peugeota 308: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Podsumowując, ostatnia opcja, która pokaże Ci, jak złożyć tylne siedzenie Twojego Peugeot 308, to wersje wyposażone w przyciski / dźwignie znajdujące się między siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które będą musiały być używane, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Peugeot 308. Zawsze ta sama metodologia, będziesz musiał wykonać akcję naciskania oparć jednocześnie z naciskiem na dźwignię. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w swoim samochodzie, być może zastanawiasz się, jak zdemontować tylną kanapę w swoim Peugeot 308.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Peugeot 308, skonsultuj się z naszą kategorią Peugeot 308.

Ссылка на основную публикацию