Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim PORSCHE 718?

Posiadanie ogromnego pojazdu mechanicznego jest przyjemne, masz większą przestrzeń wewnętrzną, bez względu na to, czy potrzebujesz łatwo przewieźć kilka osób, wyjechać na wakacje, przenieść się, czy jakakolwiek inna czynność, która wymaga objętości wnętrza. Jednak nie wszyscy z nas mają to szczęście, że mają duże samochody, więc w niektórych przypadkach trzeba złożyć tylne siedzenie swojego PORSCHE 718, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż to zadanie może wydawać się powszechne, w niektórych samochodach niekoniecznie jest przyjazne dla użytkownika. Aby pomóc Ci w realizacji tego procesu, postanowiliśmy opublikować tę treść, aby Ci to wyjaśnić jak złożyć tylne siedzenie swojego PORSCHE 718 w zależności od systemu, w który wyposażony jest nasz samochód. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się systemom tylnych pasów bezpieczeństwa, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom pull-down.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego PORSCHE 718: Model ze sznurkiem / paskiem

Treść zaczynamy od przyjrzenia się modelom PORSCHE 718, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj funkcji nie jest najbardziej ogólny, ale w zależności od roku i serii twojego PORSCHE 718, możliwe jest, że twój sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedziskową, czy na część oparciową dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Gdy zidentyfikujesz luki, będziesz musiał je pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzisko, aby je złożyć. Musisz powtórzyć podejście dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki w zależności od posiadanego układu. Właśnie ujawniłeś pierwszy proces składania tylnego siedzenia Twojego PORSCHE 718.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć immobilizer PORSCHE 718 ?

Jak złożyć tylną kanapę mojego PORSCHE 718: Model z gałką na poziomie oparć.

Przejdźmy dalej z drugą opcją. Ten odbywa się na różnych typach ławek. W rzeczywistości model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego PORSCHE 718, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej typowy i powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze prościej. Będziesz musiał zidentyfikować te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu przychodzą w tym samym czasie, jeden po drugim, aby je obsługiwać i pchać siedzenie do tyłu, aby obrócić go do przodu i złożyć tylne siedzenie swojego PORSCHE 718.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego PORSCHE 718: Model z przyciskiem na poziomie siedzenia

Wreszcie ostatnia opcja, która pokaże Ci, jak złożyć tylne siedzenie Twojego PORSCHE 718, to modele wyposażone w przyciski / dźwignie znajdujące się między siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które będą musiały być używane, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego PORSCHE 718. Zawsze to samo podejście, będziesz musiał wykonać akcję naciskania oparć w tym samym czasie, naciskając dźwignia. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w swoim pojeździe silnikowym, być może zainteresuje Cię możliwość demontażu tylnego siedzenia Twojego PORSCHE 718.

Weiterlesen:
Jak zamontować elektryczny zaczep przyczepy PORSCHE 718 ?

Aby odkryć więcej wskazówek dotyczących PORSCHE 718, spójrz na kategorię PORSCHE 718.

Ссылка на основную публикацию