Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim Renault Captur?

Posiadanie dobrego pojazdu mechanicznego jest przyjemne, masz dużo miejsca we wnętrzu, bez względu na to, czy chcesz wygodnie przewozić kilka osób, wyruszyć w podróż, przenieść się lub wykonać inne czynności, które wymagają objętości wnętrza. Jednak nie większość ludzi ma szczęście mieć duże samochody, więc czasami trzeba złożyć tylne siedzenie swojego Renault Captur, aby uzyskać trochę objętości.

E-GUIDE.RENAULT.COM / Captur-ph2 / Spraw, aby Twój samochód oferował jak najwyższy komfort / TYLNA KANAPA PRZESUWANA

E-GUIDE.RENAULT.COM / Captur-2 / Spraw, aby Twój samochód oferował jak najwyższy komfort / TYLNA KANAPA: funkcje

E-GUIDE.RENAULT.COM / Captur-ph2 / Spraw, aby Twój samochód oferował jak najwyższy komfort / TYLNA KANAPA PRZESUWANA

E-GUIDE.RENAULT.COM / Captur-2 / Spraw, aby Twój samochód oferował jak najwyższy komfort / TYLNA KANAPA: funkcje

Chociaż to zadanie może wydawać się łatwe, w niektórych samochodach nie zawsze jest intuicyjne. Aby wesprzeć Cię w realizacji tej misji, nasz zespół podjął decyzję o przygotowaniu tej strony z treścią, aby Ci to wyjaśnić jak złożyć tylne siedzenie Twojego Renault Captur zgodnie z systemem, w jaki wyposażony jest nasz samochód. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się systemom tylnych pasów bezpieczeństwa, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom ściągania.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Renault Captur: Model ze sznurkiem / paskiem

Na początku tę stronę treści zaczynamy od przyjrzenia się modelom Renault Captur, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj funkcji nie jest najczęstszy, ale biorąc pod uwagę rok i serię Twojego Renault Captur, prawdopodobne jest, że Twój samochód jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedziska, czy na część oparcia dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po odkryciu luk wystarczy je pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzenie do tyłu, aby je złożyć. Musisz powtórzyć metodę dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki zgodnie z posiadanym układem. Właśnie poznałeś pierwszą metodę składania tylnego siedzenia Twojego Renault Captur.

Weiterlesen:
Jak zainstalować czujniki parkowania w Renault Captur?

Jak złożyć tylną kanapę mojego Renault Captur: Model z gałką na poziomie oparć.

Przejdźmy dalej z drugą opcją. Ten odbywa się na różnych typach ławek. W rzeczywistości model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Renault Captur, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej podstawowy i powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze prościej. Będziesz musiał zidentyfikować te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu przychodzą w tym samym czasie, jeden po drugim, aby je obsługiwać i pchać siedzenie do tyłu, aby obrócić go do przodu i złożyć tylne siedzenie Twojego Renault Captur.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Renault Captur: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Wreszcie ostatnią opcją, która nauczy Cię, jak złożyć tylną kanapę Twojego Renault Captur, są wersje wyposażone w przyciski/dźwignie znajdujące się pomiędzy siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które będą musiały być obsługiwane, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Renault Captur. Zawsze ta sama metoda, będziesz musiał wykonać akcję naciskania oparć jednocześnie z naciskiem na dźwignię. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w swoim pojeździe silnikowym, być może zastanawiasz się, jak zdemontować tylną kanapę swojego Renault Captur.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Renault Captur, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Renault Captur.

Weiterlesen:
Kiedy wymienić pasek rozrządu w Renault Captur?

Obejrzyj wideo instruktażowe

Ссылка на основную публикацию