Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim Renault Grand Espace?

Posiadanie ogromnego samochodu jest przyjemne, masz duże pomieszczenie wewnętrzne, bez względu na to, czy chcesz wygodnie przewieźć wielu podróżnych, wybrać się w podróż, przenieść się, czy jakikolwiek inny projekt, który będzie wymagał objętości wnętrza. Jednak nie każdy ma szczęście mieć duże samochody, więc czasami trzeba złożyć tylne siedzenie swojego Renault Grand Espace, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż to zadanie może wydawać się powszechne, w niektórych samochodach niekoniecznie jest instynktowne. Aby wesprzeć Cię w realizacji tego zadania, nasz zespół postanowił opublikować tę treść, aby Cię uczyć jak złożyć tylne siedzenie Twojego Renault Grand Espace w zależności od systemu, w który wyposażony jest nasz samochód. W tym celu najpierw przyjrzymy się systemom pasów tylnych siedzeń, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom ściągania.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Renault Grand Espace: Model ze sznurkiem / paskiem

Najpierw przyjrzymy się modelom Renault Grand Espace, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj systemu nie jest najczęstszy, ale w zależności od roku i serii Twojego Renault Grand Espace prawdopodobnie jest on wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedziska, czy na część oparcia dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po zidentyfikowaniu luk wystarczy je pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzenie, aby je złożyć. Musisz odtworzyć podejście do każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki w zależności od posiadanego układu. Właśnie ujawniłeś pierwszą technikę składania tylnego siedzenia Twojego Renault Grand Espace.

Weiterlesen:
Jak uruchomić Renault Espace 5 ?

Jak złożyć tylną kanapę mojego Renault Grand Espace: Model z gałką na poziomie oparć.

Przejdźmy dalej z drugą opcją. Ten odbywa się na różnych typach ławek. Rzeczywiście, model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Renault Grand Espace, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej podstawowy i powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze łatwiej. Będziesz musiał znaleźć te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu przyjdź w tym samym czasie, jeden po drugim, aby je obsługiwać i pchać siedzenie do tyłu, aby przesunąć go do przodu i złożyć tylną kanapę swojego Renault Grand Espace.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Renault Grand Espace: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Na koniec, ostatnią opcją, która pokaże Ci, jak złożyć tylną kanapę Twojego Renault Grand Espace, są wersje wyposażone w przyciski/dźwignie znajdujące się pomiędzy siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które będą musiały być używane, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Renault Grand Espace. Zawsze to samo podejście, będziesz musiał wykonać akcję naciskania na oparcia za jednym zamachem, naciskając dźwignię. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w swoim samochodzie, być może zainteresuje Cię możliwość demontażu tylnego siedzenia Twojego Renault Grand Espace.

Weiterlesen:
Dlaczego moja klapka wlewu paliwa zablokowała się w Renault Grand Modus?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Renault Grand Espace, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Renault Grand Espace.

Ссылка на основную публикацию