Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim Renault Trafic?

Posiadanie ogromnego samochodu jest przyjemne, masz obszerne wnętrze, nie ma znaczenia, czy potrzebujesz łatwo przewozić wiele osób, wyjeżdżać na wakacje, przenosić się, czy jakikolwiek inny projekt wymagający przestrzeni wewnętrznej. Ale nie większość ludzi ma szczęście mieć duże pojazdy, więc czasami trzeba złożyć tylne siedzenie swojego Renault Trafic, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż ta procedura może wydawać się łatwa, w niektórych pojazdach nie zawsze jest instynktowna. Aby pomóc Ci w wykonaniu tej pracy, nasz zespół postanowił napisać ten dokument, który zostanie Ci ujawniony jak złożyć tylne siedzenie Twojego Renault Trafic zgodnie z systemem, w jaki wyposażony jest nasz samochód. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się systemom tylnych pasów bezpieczeństwa, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom pull-down.

Jak złożyć tylną kanapę mojego Renault Trafic: Model ze sznurkiem / paskiem

Najpierw ten dokument zaczynamy od przyjrzenia się modelom Renault Trafic, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj systemu nie jest najbardziej znany, ale biorąc pod uwagę rok i serię Twojego Renault Trafic, prawdopodobnie jest on wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedziska, czy na część oparcia dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Gdy zidentyfikujesz luki, będziesz musiał je po prostu pociągnąć, jednocześnie przesuwając oparcie siedzenia, aby je złożyć. Musisz powielić metodologię dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki zgodnie z posiadanym układem. Właśnie odkryłeś pierwszą technikę składania tylnego siedzenia Twojego Renault Trafic.

Jak złożyć tylną kanapę mojego Renault Trafic: Model z gałką na poziomie oparć.

Przejdźmy do drugiej techniki. Ten odbywa się na różnych typach ławek. Rzeczywiście, model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Renault Trafic, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków Twojej ławki. Ten układ jest bardziej klasyczny i powinieneś być w stanie to zrobić jeszcze łatwiej. Musisz zlokalizować te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu, przyjdź w tym samym czasie, jeden po drugim, aby je obsługiwać i pchać siedzenie do tyłu, aby przesunąć go do przodu i złożyć tylne siedzenie Twojego Renault Trafic.

Weiterlesen:
Gdzie mogę znaleźć bezpiecznik klaksonu w Renault Trafic 2 ?

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Renault Trafic: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Na koniec ostatnią techniką, która podpowie Ci, jak złożyć tylne siedzenie Twojego Renault Trafic, są modele wyposażone w przyciski/dźwignie znajdujące się pomiędzy siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które będą musiały być obsługiwane, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Renault Trafic. Zawsze ta sama metodologia, będziesz musiał wykonać czynność naciskania oparć jednocześnie z naciskiem na dźwignię. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w samochodzie, być może zastanawiasz się, jak zdemontować tylną kanapę w Twoim Renault Trafic.

Jeśli chcesz uzyskać więcej samouczków na temat Renault Trafic, przejdź do naszej kategorii Renault Trafic.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector