Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim smart fortwo?

Posiadanie szerokiego pojazdu mechanicznego jest przyjemne, masz szeroką przestrzeń wewnętrzną, niezależnie od tego, czy chcesz wygodnie przewieźć kilku pasażerów, udać się w podróż, przenieść się lub wykonać inne zadanie, które będzie wymagało przestrzeni wewnętrznej. Jednak nie większość ludzi ma szczęście mieć duże samochody, więc czasami trzeba złożyć tylne siedzenie smarta fortwo, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż ten proces może wydawać się prosty, w niektórych samochodach nie zawsze jest instynktowny. Aby pomóc Ci wykonać tę pracę, podjęliśmy decyzję o opublikowaniu tego artykułu, który zostanie Ci ujawniony jak złożyć tylne siedzenie smarta fortwo w zależności od systemu, w który wyposażony jest nasz samochód. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się systemom tylnych pasów bezpieczeństwa, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom pull-down.

Jak złożyć tylną kanapę mojego smarta fortwo: Model ze sznurkiem / paskiem

Najpierw przyjrzymy się modelom smarta fortwo, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten typ systemu nie należy do najbardziej tradycyjnych, ale w zależności od roku i serii Twojego smarta fortwo, możliwe jest, że Ty sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedziska, czy na część oparcia dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po znalezieniu luk wystarczy je pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzenie do tyłu, aby je złożyć. Musisz odtworzyć proces dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki w zależności od posiadanego układu. Właśnie ujawniłeś pierwszy proces składania tylnego siedzenia Twojego smarta fortwo.

Jak złożyć tylną kanapę mojego smarta fortwo: Model z gałką na poziomie oparć.

Przejdźmy do drugiej opcji. Ten odbywa się na różnych typach ławek. W rzeczywistości model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego smarta fortwo, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków Twojej ławki. Ten układ jest bardziej klasyczny i powinieneś być w stanie to zrobić jeszcze łatwiej. Musisz znaleźć te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu podejdź wszystko za jednym zamachem, jeden po drugim, aby je obsługiwać i pchać siedzenie do tyłu, aby przesunąć go do przodu i złożyć tylne siedzenie swojego smarta fortwo.

Weiterlesen:
ekran dotykowy smart forfour nie działa

Jak złożyć tylne siedzenie mojego smarta fortwo: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Na koniec ostatnia opcja, która pokaże Ci, jak złożyć tylne siedzenie Twojego smarta fortwo, to modele wyposażone w przyciski/dźwignie znajdujące się pomiędzy siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które trzeba będzie użyć, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego smarta fortwo. Zawsze ten sam proces, będziesz musiał wykonać akcję naciskania na oparcia naraz, naciskając dźwignię. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w swoim samochodzie, możesz z entuzjazmem dowiedzieć się, jak zdemontować tylną kanapę swojego smarta fortwo.

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat smarta fortwo, przejdź do naszej kategorii smart fortwo.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector