Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim Suzuki Grand Vitara?

Posiadanie ogromnego pojazdu jest przyjemne, masz dużą przestrzeń wewnętrzną, niezależnie od tego, czy chcesz wygodnie przewozić wielu podróżnych, wyruszyć w podróż, przenieść się lub wykonać inne zadanie, które wymaga objętości wnętrza. Niemniej jednak nie wszyscy z nas mają szczęście mieć duże samochody, więc czasami trzeba złożyć tylne siedzenie Suzuki Grand Vitara, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż ta procedura może wydawać się prosta, w niektórych samochodach niekoniecznie jest przyjazna dla użytkownika. Aby wesprzeć Cię w wykonaniu tego zadania, podjęliśmy decyzję o stworzeniu tego dokumentu w celu wyjaśnienia jak złożyć tylne siedzenie Twojego Suzuki Grand Vitara zgodnie z systemem, w jaki wyposażony jest nasz samochód. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się systemom tylnych pasów bezpieczeństwa, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom pull-down.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Suzuki Grand Vitara: Model ze sznurkiem / paskiem

Najpierw przyjrzymy się modelom Suzuki Grand Vitara, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten typ systemu nie jest najbardziej tradycyjny, ale zależny od roku i serii Twojego Suzuki Grand Vitara, prawdopodobnie jest on wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedzeń, czy na część oparcia dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Gdy odkryjesz luki, będziesz musiał je pociągnąć, jednocześnie przesuwając oparcie, aby je złożyć. Musisz powtórzyć metodologię dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki zgodnie z posiadanym układem. Właśnie ujawniłeś pierwszy sposób składania tylnego siedzenia w Suzuki Grand Vitara.

Jak złożyć tylną kanapę mojego Suzuki Grand Vitara: Model z gałką na wysokości oparć.

Przejdźmy do drugiej opcji. Ten odbywa się na różnych typach ławek. Rzeczywiście, model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia w Suzuki Grand Vitara, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej podstawowy i powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze łatwiej. Będziesz musiał odkryć te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu, przyjdź w tym samym czasie, jeden po drugim, aby je obsługiwać i pchać siedzenie do tyłu, aby odchylić go do przodu i złożyć tylne siedzenie Suzuki Grand Vitara.

Weiterlesen:
Gdzie jest bezpiecznik rozrusznika Suzuki Vitara ?

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Suzuki Grand Vitara: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Podsumowując, ostatnią opcją, która nauczy Cię, jak złożyć tylne siedzenie Twojego Suzuki Grand Vitara, są modele wyposażone w przyciski / dźwignie znajdujące się między siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które będą musiały być używane, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Suzuki Grand Vitara. Zawsze ta sama metodologia, będziesz musiał wykonać akcję naciskania na oparcia jednocześnie z naciskiem na dźwignię. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w swoim pojeździe, możesz być entuzjastycznie nastawiony do odkrywania, jak zdjąć tylną kanapę swojego Suzuki Grand Vitara.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników po Suzuki Grand Vitara, przejdź do naszej kategorii Suzuki Grand Vitara.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector