Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim Suzuki Vitara?

Posiadanie dobrej wielkości pojazdu mechanicznego jest satysfakcjonujące, masz duży pokój wewnętrzny, niezależnie od tego, czy potrzebujesz łatwo przewozić wielu podróżnych, jechać w podróż, przenosić się lub inny projekt, który wymaga przestrzeni wewnętrznej. Niemniej jednak nie wszyscy z nas mają szczęście mieć duże samochody, więc w niektórych przypadkach musisz złożyć tylne siedzenie swojego Suzuki Vitara, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż ten proces może wydawać się prosty, w niektórych samochodach nie zawsze jest przyjazny dla użytkownika. Aby wesprzeć Cię w realizacji tej misji, nasz zespół podjął decyzję o opublikowaniu treści tego artykułu, aby Cię uczyć jak złożyć tylne siedzenie Twojego Suzuki Vitara zgodnie z systemem, w jaki wyposażony jest nasz samochód. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się systemom tylnych pasów bezpieczeństwa, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom pull-down.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Suzuki Vitara: Model ze sznurkiem / paskiem

Treść tego artykułu zaczynamy od przyjrzenia się modelom Suzuki Vitara, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj funkcji nie jest najbardziej znany, ale w zależności od roku i serii Twojego Suzuki Vitara, możliwe jest, że Twój sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedzeń, czy na część oparcia dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po zidentyfikowaniu luk wystarczy je pociągnąć, jednocześnie przesuwając oparcie siedzenia, aby je złożyć. Musisz powielić proces dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki zgodnie z posiadanym układem. Właśnie ujawniłeś pierwszą opcję składania tylnego siedzenia Twojego Suzuki Vitara.

Weiterlesen:
Kluczyk utknął w stacyjce Suzuki Grand Vitara, co robić ?

Jak złożyć tylną kanapę mojego Suzuki Vitara: Model z gałką na wysokości oparć.

Przejdźmy dalej z drugą techniką. Ten odbywa się na różnych typach ławek. W rzeczywistości model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Suzuki Vitara, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej podstawowy i powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze prościej. Musisz znaleźć te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu podejdź wszystkie naraz, jeden po drugim, aby je obsługiwać i odepchnąć siedzenie odchylić go do przodu i złożyć tylne siedzenie Twojego Suzuki Vitara.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Suzuki Vitara: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Wreszcie ostatnia technika, która podpowie Ci, jak złożyć tylne siedzenie Twojego Suzuki Vitara, to wersje wyposażone w przyciski / dźwignie znajdujące się między siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które będą musiały być używane, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Suzuki Vitara. Zawsze ten sam proces, będziesz musiał wykonać akcję naciskania na oparcia naraz, naciskając dźwignię. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w swoim pojeździe silnikowym, być może zastanawiasz się, jak zdjąć tylną kanapę swojego Suzuki Vitara.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Suzuki Vitara, przejdź do naszej kategorii Suzuki Vitara.

Ссылка на основную публикацию