Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim Volkswagen Polo 3?

Posiadanie szerokiego pojazdu mechanicznego jest przyjemne, masz duże pomieszczenie wewnętrzne, niezależnie od tego, czy chcesz łatwo przewieźć wiele osób, wyjechać na wakacje, przenieść się lub wykonać inne zadanie, które wymaga przestrzeni wewnętrznej. Ale nie wszyscy mają szczęście mieć duże samochody, więc czasami musisz złożyć tylne siedzenie swojego Volkswagena Polo 3, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż ten proces może wydawać się łatwy, w niektórych samochodach niekoniecznie jest instynktowny. Aby wesprzeć Cię w ukończeniu tej misji, nasz zespół podjął decyzję o opublikowaniu tego artykułu, aby Ci pokazać jak złożyć tylne siedzenie Twojego Volkswagen Polo 3 w zależności od systemu, w który wyposażony jest nasz samochód. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się systemom tylnych pasów bezpieczeństwa, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom pull-down.

Jak złożyć tylną kanapę mojego Volkswagena Polo 3: Model ze sznurkiem / paskiem

Najpierw zaczniemy ten artykuł od przyjrzenia się modelom Volkswagen Polo 3, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ta funkcja nie jest najbardziej tradycyjna, ale w zależności od roku i serii Twojego Volkswagena Polo 3 możliwe jest, że Twój sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedziskową, czy na część oparciową dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po zidentyfikowaniu luk wystarczy je pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzenie, aby je złożyć. Musisz powielić proces dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki w zależności od posiadanego układu. Właśnie ujawniłeś pierwszy proces składania tylnego siedzenia Twojego Volkswagen Polo 3.

Jak złożyć tylną kanapę mojego Volkswagena Polo 3: Model z gałką na wysokości oparć.

Przejdźmy do drugiego rozwiązania. Ten odbywa się na różnych typach ławek. Rzeczywiście, model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Volkswagen Polo 3, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej klasyczny i powinieneś być w stanie to zrobić jeszcze łatwiej. Musisz zlokalizować te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu podejdź wszystko za jednym razem, jeden po drugim, aby je obsługiwać i pchać siedzenie do tyłu, aby odchylić go do przodu i złożyć tylne siedzenie Twojego Volkswagen Polo 3.

Weiterlesen:
Klimatyzacja w moim Volkswagen Polo 8 nie jest już zimna

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Volkswagena Polo 3: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Podsumowując, ostatnim rozwiązaniem, które nauczy Cię składać tylne siedzenie Twojego Volkswagen Polo 3, są wersje wyposażone w przyciski/dźwignie znajdujące się pomiędzy siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które będą musiały być używane, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Volkswagen Polo 3. Zawsze ten sam proces, będziesz musiał wykonać akcję naciskania oparć za jednym razem z naciskiem na dźwigni. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w swoim pojeździe silnikowym, być może zastanawiasz się, jak zdemontować tylną kanapę swojego Volkswagena Polo 3.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Volkswagen Polo 3, spójrz na kategorię Volkswagen Polo 3.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector