Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim Volkswagen Polo 4?

Posiadanie szerokiego pojazdu jest satysfakcjonujące, masz sporą przestrzeń wewnętrzną, niezależnie od tego, czy chcesz wygodnie przewozić wielu podróżnych, ruszać w drogę, przenosić się, czy jakikolwiek inny projekt, który wymaga przestrzeni wewnętrznej. Jednak nie każdy ma szczęście mieć duże samochody, więc czasami trzeba złożyć tylne siedzenie Volkswagena Polo 4, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż to zadanie może wydawać się proste, w niektórych samochodach niekoniecznie jest intuicyjne. Aby wesprzeć Cię w realizacji tej misji, nasz zespół postanowił napisać tę stronę z treścią, aby Ci pokazać jak złożyć tylne siedzenie Twojego Volkswagen Polo 4 zgodnie z systemem, w jaki wyposażony jest nasz samochód. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się systemom pasów tylnych siedzeń, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom ściągania.

Jak złożyć tylną kanapę mojego Volkswagena Polo 4: Model ze sznurkiem / paskiem

Najpierw zaczynamy tę stronę treści od przyjrzenia się modelom Volkswagen Polo 4, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj systemu nie jest najbardziej tradycyjny, ale w zależności od roku i serii Twojego Volkswagena Polo 4, możliwe jest, że Twój sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedzeń, czy na część oparcia dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Gdy zidentyfikujesz luki, będziesz musiał je pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzisko, aby je złożyć. Musisz powtórzyć podejście dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki zgodnie z posiadanym układem. Właśnie poznałeś pierwszą technikę składania tylnego siedzenia Twojego Volkswagen Polo 4.

Weiterlesen:
Jak złożyć lusterka boczne w Volkswagenie Polo 5 ?

Jak złożyć tylną kanapę mojego Volkswagena Polo 4: Model z gałką na wysokości oparć.

Przejdźmy do drugiej techniki. Ten odbywa się na różnych typach ławek. W rzeczywistości model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Volkswagen Polo 4, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej powszechny i ​​powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze łatwiej. Będziesz musiał znaleźć te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu przyjdź w tym samym czasie, jeden po drugim, aby je obsługiwać i pchać siedzenie do tyłu, aby odchylić go do przodu i złożyć tylne siedzenie Twojego Volkswagen Polo 4.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Volkswagena Polo 4: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Na koniec ostatnia technika, która podpowie Ci, jak złożyć tylne siedzenie Twojego Volkswagen Polo 4, to wersje wyposażone w przyciski / dźwignie, które znajdują się między siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które będą musiały być używane, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Volkswagen Polo 4. Zawsze to samo podejście, będziesz musiał wykonać akcję naciskania oparć w tym samym czasie z naciskiem na dźwigni. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w swoim pojeździe, możesz z entuzjazmem dowiedzieć się, jak zdemontować tylną kanapę Twojego Volkswagen Polo 4.

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Volkswagen Polo 4, spójrz na kategorię Volkswagen Polo 4.

Ссылка на основную публикацию