Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim Volkswagen Polo 5?

Posiadanie szerokiego pojazdu mechanicznego jest przyjemne, masz dużą przestrzeń wewnętrzną, niezależnie od tego, czy potrzebujesz wygodnie przewieźć kilku podróżnych, wyjechać na wakacje, przeprowadzkę lub jakikolwiek inny projekt, który będzie wymagał przestrzeni wewnętrznej. Ale nie większość ludzi ma szczęście mieć duże samochody, więc czasami trzeba złożyć tylne siedzenie Volkswagena Polo 5, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż ten proces może wydawać się prosty, w niektórych samochodach nie zawsze jest instynktowny. Aby pomóc Ci w realizacji tej misji, nasz zespół postanowił opublikować tę treść, aby Ci pokazać jak złożyć tylne siedzenie Twojego Volkswagen Polo 5 zgodnie z systemem, w jaki wyposażony jest nasz samochód. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się systemom pasów tylnych siedzeń, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom ściągania.

Jak złożyć tylną kanapę mojego Volkswagena Polo 5: Model ze sznurkiem / paskiem

Treść zaczynamy od przyjrzenia się modelom Volkswagen Polo 5, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ta funkcja nie jest najbardziej tradycyjna, ale na podstawie rocznika i serii Twojego Volkswagena Polo 5 możliwe jest, że Twój sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedzeń, czy na część oparcia dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po znalezieniu luk wystarczy je pociągnąć, jednocześnie przesuwając oparcie, aby je złożyć. Musisz odtworzyć proces dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki zgodnie z posiadanym układem. Właśnie ujawniłeś pierwszy sposób składania tylnego siedzenia Twojego Volkswagen Polo 5.

Jak złożyć tylną kanapę mojego Volkswagena Polo 5: Model z gałką na wysokości oparć.

Przejdźmy do drugiej techniki. Ten odbywa się na różnych typach ławek. W rzeczywistości model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Volkswagen Polo 5, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej powszechny i ​​powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze prościej. Będziesz musiał zidentyfikować te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu przychodzą w tym samym czasie, jeden po drugim, aby je obsługiwać i pchać siedzenie do tyłu, aby odchylić go do przodu i złożyć tylne siedzenie Twojego Volkswagen Polo 5.

Weiterlesen:
Jak wymienić baterię kluczyka w Volkswagen Polo 8?

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Volkswagena Polo 5: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Wreszcie ostatnia technika, która pokaże Ci, jak złożyć tylne siedzenie Twojego Volkswagen Polo 5, to wersje wyposażone w przyciski / dźwignie, które znajdują się między siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które będą musiały być używane, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Volkswagen Polo 5. Zawsze ten sam proces, będziesz musiał wykonać akcję naciskania oparć w tym samym czasie z naciskiem na dźwigni. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w swoim pojeździe silnikowym, być może zainteresuje Cię wymontowanie tylnego siedzenia Twojego Volkswagen Polo 5.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagen Polo 5, skonsultuj się z naszą kategorią Volkswagen Polo 5.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector