Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim Volkswagen Polo 6?

Posiadanie dużego pojazdu jest przyjemne, masz duże pomieszczenie wewnętrzne, nie ma znaczenia, czy chcesz wygodnie przewozić wiele osób, wyruszyć w podróż, przenieść się lub wykonać jakiekolwiek inne zadanie, które będzie wymagało objętości wnętrza. Jednak niewielu z nas ma szczęście mieć duże pojazdy, więc w niektórych przypadkach trzeba złożyć tylne siedzenie Volkswagena Polo 6, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż to zadanie może wydawać się łatwe, w niektórych pojazdach nie zawsze jest intuicyjne. Aby pomóc Ci w realizacji tej misji, postanowiliśmy stworzyć tę treść, aby Ci to wyjaśnić jak złożyć tylne siedzenie Twojego Volkswagen Polo 6 zgodnie z systemem, w jaki wyposażony jest nasz samochód. W tym celu najpierw przyjrzymy się systemom pasów tylnych siedzeń, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom ściągania.

Jak złożyć tylną kanapę mojego Volkswagena Polo 6: Model ze sznurkiem / paskiem

Najpierw zaczynamy tę treść od przyjrzenia się modelom Volkswagen Polo 6, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj systemu nie jest najczęstszy, ale w zależności od rocznika i serii Twojego Volkswagena Polo 6, możliwe jest, że Twój sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedziskową, czy na część oparciową dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Gdy znajdziesz luki, będziesz musiał je pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzenie do tyłu, aby je złożyć. Musisz powtórzyć metodologię dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki zgodnie z posiadanym układem. Właśnie odkryłeś pierwszą możliwość złożenia tylnego siedzenia Twojego Volkswagen Polo 6.

Jak złożyć tylną kanapę mojego Volkswagena Polo 6: Model z gałką na wysokości oparć.

Przejdźmy dalej z drugą techniką. Ten odbywa się na różnych typach ławek. W rzeczywistości model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Volkswagen Polo 6, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej typowy i powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze prościej. Będziesz musiał zidentyfikować te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu, podejdź jednocześnie, jeden po drugim, aby je obsługiwać i odepchnąć siedzenie, aby je obrócić przesuń do przodu i złóż tylne siedzenie Twojego Volkswagen Polo 6.

Weiterlesen:
Jak wymienić baterię kluczyka w Volkswagen Polo 8?

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Volkswagena Polo 6: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Na koniec ostatnia technika, która pokaże Ci, jak złożyć tylne siedzenie Twojego Volkswagen Polo 6, to modele wyposażone w przyciski/dźwignie znajdujące się między siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które będą musiały być używane, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Volkswagen Polo 6. Zawsze ta sama metodologia, będziesz musiał wykonać akcję naciskania oparć jednocześnie z naciskiem na dźwignię . Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w swoim pojeździe, możesz z entuzjazmem dowiedzieć się, jak zdemontować tylną kanapę swojego Volkswagena Polo 6.

Więcej wskazówek dotyczących Volkswagen Polo 6 znajdziesz w kategorii Volkswagen Polo 6.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector