Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim Volkswagen Polo 8?

Posiadanie ogromnego samochodu jest satysfakcjonujące, masz znaczną przestrzeń wewnętrzną, niezależnie od tego, czy chcesz wygodnie przewozić kilku podróżnych, wyruszyć w podróż, przenieść się, czy wykonać inne zadanie, które będzie wymagało objętości wnętrza. Ale nie wszyscy z nas mają szczęście mieć duże samochody, więc w niektórych przypadkach musisz złożyć tylne siedzenie swojego Volkswagena Polo 8, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż ten proces może wydawać się łatwy, w niektórych samochodach nie zawsze jest instynktowny. Aby wesprzeć Cię w wykonaniu tej pracy, nasz zespół postanowił opublikować tę treść, aby Ci wyjaśnić jak złożyć tylne siedzenie Twojego Volkswagen Polo 8 zgodnie z systemem, w jaki wyposażony jest nasz samochód. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się systemom tylnych pasów bezpieczeństwa, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom pull-down.

Jak złożyć tylną kanapę mojego Volkswagena Polo 8: Model ze sznurkiem / paskiem

Najpierw przyjrzymy się modelom Volkswagen Polo 8, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj funkcji nie jest najbardziej znany, ale biorąc pod uwagę rok i serię Twojego Volkswagena Polo 8, możliwe jest, że Twój sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedziska, czy na część oparcia dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po odkryciu luk wystarczy je pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzenie do tyłu, aby je złożyć. Musisz odtworzyć podejście do każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki zgodnie z posiadanym układem. Właśnie ujawniłeś pierwszą technikę składania tylnego siedzenia Twojego Volkswagen Polo 8.

Weiterlesen:
Jak uruchomić Volkswagena Polo 3 ?

Jak złożyć tylną kanapę mojego Volkswagena Polo 8: Model z gałką na wysokości oparć.

Przejdźmy do drugiej metody. Ten odbywa się na różnych typach ławek. W rzeczywistości model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Volkswagen Polo 8, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej typowy i powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze łatwiej. Musisz odkryć te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu podejdź wszystko za jednym zamachem, jeden po drugim, aby je obsługiwać i pchać siedzenie do tyłu, aby odchylić go do przodu i złożyć tylne siedzenie Twojego Volkswagen Polo 8.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Volkswagena Polo 8: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Na koniec ostatnia metoda, która pokaże Ci, jak złożyć tylne siedzenie Twojego Volkswagen Polo 8, to wersje wyposażone w przyciski/dźwignie znajdujące się między siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które będą musiały być używane, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Volkswagen Polo 8. Zawsze to samo podejście, będziesz musiał wykonać akcję naciskania oparć w tym samym czasie z naciskiem na dźwigni. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w samochodzie, być może zainteresuje Cię demontaż tylnego siedzenia Twojego Volkswagen Polo 8.

Weiterlesen:
Drgania pedału hamulca w Volkswagen Polo 3 ?

Jeśli chcesz więcej przewodników po Volkswagen Polo 8, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Polo 8.

Ссылка на основную публикацию