Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim Volkswagen Polo?

Posiadanie przestronnego samochodu jest przyjemne, masz duże pomieszczenie wewnętrzne, niezależnie od tego, czy potrzebujesz łatwo przewozić wielu pasażerów, wyjechać na wakacje, przeprowadzkę, czy jakikolwiek inny projekt, który będzie wymagał objętości wnętrza. Niemniej jednak niewielu z nas ma szczęście mieć duże samochody, więc czasami trzeba złożyć tylne siedzenie Volkswagena Polo, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż ten proces może wydawać się prosty, w niektórych samochodach nie zawsze jest instynktowny. Aby wesprzeć Cię w ukończeniu tej misji, nasz zespół podjął decyzję o utworzeniu tego dokumentu, aby pokazać Ci jak złożyć tylne siedzenie Twojego Volkswagen Polo zgodnie z systemem, w jaki wyposażony jest nasz samochód. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się systemom tylnych pasów bezpieczeństwa, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom pull-down.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Volkswagen Polo: Model ze sznurkiem / paskiem

Najpierw zaczynamy ten dokument od przyjrzenia się modelom Volkswagen Polo, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj systemu nie jest najbardziej tradycyjny, ale w oparciu o rok i serię Twojego Volkswagena Polo, jest prawdopodobne, że Twój sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedzeń, czy na część oparcia dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po zlokalizowaniu luk wystarczy je pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzenie, aby je złożyć. Musisz odtworzyć technikę dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki zgodnie z posiadanym układem. Właśnie ujawniłeś pierwszy sposób składania tylnego siedzenia Twojego Volkswagen Polo.

Jak złożyć tylną kanapę mojego Volkswagena Polo: Model z gałką na wysokości oparć.

Przejdźmy dalej z drugą techniką. Ten odbywa się na różnych typach ławek. Rzeczywiście, model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Volkswagen Polo, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej powszechny i ​​powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze prościej. Musisz zlokalizować te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu, przyjdź w tym samym czasie, jeden po drugim, aby je obsługiwać i pchać siedzenie do tyłu, aby odchylić go do przodu i złożyć tylną kanapę Twojego Volkswagen Polo.

Weiterlesen:
Jak zdjąć tylne siedzenie Volkswagen Polo 4 ?

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Volkswagena Polo: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Na koniec, ostatnią techniką, która podpowie Ci, jak złożyć tylne siedzenie Twojego Volkswagen Polo, są wersje wyposażone w przyciski/dźwignie znajdujące się pomiędzy siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które trzeba będzie użyć, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Volkswagen Polo. Zawsze ta sama technika, będziesz musiał wykonać akcję naciskania na oparcia w tym samym czasie z naciskiem na dźwignię. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w samochodzie, być może zastanawiasz się, jak zdjąć tylną kanapę swojego Volkswagena Polo.

Więcej wskazówek na temat Volkswagen Polo znajdziesz w kategorii Volkswagen Polo.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector