Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim Volkswagenie Golfie 2 ?

Posiadanie dużego pojazdu jest satysfakcjonujące, masz dużą przestrzeń wewnętrzną, nie ma znaczenia, czy chcesz bez problemu przewozić wielu podróżnych, wyjechać na wakacje, przeprowadzkę lub jakikolwiek inny projekt, który wymaga objętości wnętrza. Niemniej jednak nie większość ludzi ma szczęście mieć duże pojazdy, więc często trzeba złożyć tylne siedzenie Volkswagena Golfa 2, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż ten proces może wydawać się prosty, w niektórych pojazdach niekoniecznie jest instynktowny. Aby pomóc Ci przeprowadzić ten proces, postanowiliśmy skomponować tę stronę z treścią, aby Ci to wyjaśnić jak złożyć tylne siedzenie Twojego Volkswagena Golfa 2 w zależności od systemu, w który wyposażony jest nasz samochód. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się systemom pasów tylnych siedzeń, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom pull-down.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Volkswagena Golfa 2: Model ze sznurkiem / paskiem

Najpierw przyjrzymy się modelom Volkswagena Golfa 2, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten typ systemu nie jest najbardziej tradycyjny, ale w zależności od roku i serii Twojego Volkswagena Golfa 2 jest prawdopodobne, że Twój sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, spójrz między siedzeniami, czy to na części siedziska, czy na części oparcia dostępnej z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Gdy znajdziesz luki, będziesz musiał je pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzenie, aby je złożyć. Musisz powtórzyć metodę dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki w zależności od posiadanego układu. Właśnie ujawniłeś pierwszą technikę składania tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Golfa 2.

Weiterlesen:
Jak czyścić reflektory w Volkswagenie Golfie 7?

Jak złożyć tylną kanapę mojego Volkswagena Golfa 2: Model z gałką na wysokości oparć.

Przejdźmy dalej z drugim rozwiązaniem. Ten odbywa się na różnych typach ławek. Rzeczywiście, model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Golfa 2, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków ławki. Ten układ jest bardziej typowy i powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze prościej. Musisz odkryć te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu, przyjdź jednocześnie, jeden po drugim, aby je obsługiwać i odepchnąć siedzenie, aby je obrócić przesuń do przodu i złóż tylną kanapę Twojego Volkswagena Golfa 2.

Jak złożyć tylną kanapę mojego Volkswagena Golfa 2: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Na koniec ostatnie rozwiązanie, które nauczy Cię składać tylne siedzenie Twojego Volkswagena Golfa 2 to wersje wyposażone w przyciski/dźwignie znajdujące się pomiędzy siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które będą musiały być użyte, aby zwolnić ruch oparć tylnej kanapy Twojego Volkswagena Golfa 2. Zawsze w ten sam sposób, będziesz musiał wykonać akcję naciskania oparć za jednym razem z naciskiem na dźwigni. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w swoim pojeździe, być może zainteresuje Cię demontaż tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Golfa 2.

Weiterlesen:
Cena wymiany tarczy hamulcowej do Volkswagena Golfa 4 ?

Jeśli chcesz więcej przewodników na temat Volkswagena Golfa 2, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf 2.

Ссылка на основную публикацию