Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim Volkswagenie Golfie 4 ?

Posiadanie ogromnego pojazdu jest przyjemne, masz dużą przestrzeń wewnętrzną, niezależnie od tego, czy potrzebujesz wygodnie przewozić kilka osób, wyruszyć w podróż, przenieść się lub wykonać inne zadanie, które wymaga przestrzeni wewnętrznej. Ale nie wszyscy z nas mają szczęście, że mają duże pojazdy, więc w niektórych przypadkach trzeba złożyć tylne siedzenie Volkswagena Golfa 4, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż to zadanie może wydawać się proste, w niektórych pojazdach nie zawsze jest intuicyjne. Aby pomóc Ci wykonać tę pracę, nasz zespół postanowił napisać treść tego artykułu, aby Ci wyjaśnić jak złożyć tylne siedzenie Twojego Volkswagena Golfa 4 w zależności od systemu, w który wyposażony jest nasz samochód. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się systemom pasów tylnych siedzeń, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom ściągania.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Volkswagena Golfa 4: Model ze sznurkiem / paskiem

Treść tego artykułu zaczynamy od przyjrzenia się modelom Volkswagena Golfa 4, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten typ funkcji nie jest najczęstszy, ale na podstawie rocznika i serii Twojego Volkswagena Golfa 4 możliwe jest, że Twój sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedziskową, czy na część oparciową dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po znalezieniu luk wystarczy je pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzenie do tyłu, aby je złożyć. Musisz powielić metodologię dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki w zależności od posiadanego układu. Właśnie ujawniłeś pierwszy sposób składania tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Golfa 4.

Weiterlesen:
GPS Volkswagen Golf 8 nie działa Volkswagen Golf 8

Jak złożyć tylną kanapę mojego Volkswagena Golfa 4: Model z gałką na wysokości oparć.

Przejdźmy dalej z drugą metodą. Ten odbywa się na różnych typach ławek. W rzeczywistości model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Golfa 4, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków ławki. Ten układ jest bardziej powszechny i ​​powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze prościej. Musisz odkryć te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu podejdź wszystko za jednym zamachem, jeden po drugim, aby je obsługiwać i pchać siedzenie do tyłu, aby przesunąć go do przodu i złożyć tylną kanapę swojego Volkswagena Golfa 4.

Jak złożyć tylną kanapę mojego Volkswagena Golfa 4: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Podsumowując, ostatnią metodą, która nauczy Cię, jak złożyć tylne siedzenie Twojego Volkswagena Golfa 4, są modele wyposażone w przyciski / dźwignie znajdujące się między siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które trzeba będzie użyć, aby zwolnić ruch oparć tylnej kanapy Twojego Volkswagena Golfa 4. Zawsze ta sama metodologia, będziesz musiał wykonać akcję naciskania oparć za jednym razem z naciskiem na dźwigni. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w samochodzie, być może zastanawiasz się, jak zdemontować tylną kanapę swojego Volkswagena Golfa 4.

Więcej wskazówek na temat Volkswagena Golfa 4 znajdziesz w kategorii Volkswagen Golf 4.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector