Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim Volkswagenie Golfie 5 ?

Posiadanie ogromnego samochodu jest przyjemne, masz pokaźną przestrzeń wewnętrzną, niezależnie od tego, czy chcesz wygodnie przewozić wiele osób, jechać w podróż, przenosić się lub robić inne projekty, które wymagają objętości wnętrza. Ale nie każdy ma szczęście mieć duże samochody, więc czasami trzeba złożyć tylne siedzenie Volkswagena Golfa 5, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż to zadanie może wydawać się łatwe, w niektórych samochodach niekoniecznie jest instynktowne. Aby pomóc Ci przeprowadzić ten proces, nasz zespół podjął decyzję o napisaniu tego artykułu, aby Ci to wyjaśnić jak złożyć tylne siedzenie Twojego Volkswagena Golfa 5 zgodnie z systemem, w jaki wyposażony jest nasz samochód. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się systemom pasów tylnych siedzeń, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom ściągania.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Volkswagena Golfa 5: Model ze sznurkiem / paskiem

Najpierw przyjrzymy się modelom Volkswagena Golfa 5, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj funkcji nie jest najczęstszy, ale na podstawie roku i serii Twojego Volkswagena Golfa 5 jest prawdopodobne, że Twój sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedziskową, czy na część oparciową dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po znalezieniu luk wystarczy je pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzenie, aby je złożyć. Musisz powielić technikę dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki zgodnie z posiadanym układem. Właśnie odkryłeś pierwszy proces składania tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Golfa 5.

Jak złożyć tylną kanapę mojego Volkswagena Golfa 5: Model z gałką na wysokości oparć.

Przejdźmy dalej z drugą techniką. Ten odbywa się na różnych typach ławek. W rzeczywistości model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Golfa 5, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków ławki. Ten układ jest bardziej klasyczny i powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze prościej. Musisz odkryć te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu podejdź wszystko za jednym zamachem, jeden po drugim, aby je obsługiwać i pchać siedzenie do tyłu, aby przesunąć go do przodu i złożyć tylną kanapę swojego Volkswagena Golfa 5.

Weiterlesen:
Ile kilometrów na niskim paliwie moim Volkswagenem Golfem?

Jak złożyć tylną kanapę mojego Volkswagena Golfa 5: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Na koniec ostatnia technika, która pokaże Ci, jak złożyć tylną kanapę Twojego Volkswagena Golfa 5, to modele wyposażone w przyciski/dźwignie znajdujące się pomiędzy siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które będą musiały być używane, aby zwolnić ruch oparć tylnej kanapy Twojego Volkswagena Golfa 5. Zawsze ta sama technika, będziesz musiał wykonać akcję naciskania oparć w tym samym czasie z naciskiem na dźwigni. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w samochodzie, możesz zainteresować się demontażem tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Golfa 5.

Jeśli potrzebujesz więcej poradników na temat Volkswagena Golfa 5, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf 5.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector