Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim Volkswagenie Golfie 6 ?

Posiadanie szerokiego samochodu jest przyjemne, masz duże pomieszczenie wewnętrzne, niezależnie od tego, czy chcesz łatwo przewieźć wielu podróżnych, wyruszyć w drogę, przenieść się, czy też wykonać inne czynności, które wymagają objętości wnętrza. Jednak nie większość ludzi ma szczęście mieć duże samochody, więc często trzeba złożyć tylne siedzenie Volkswagena Golfa 6, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż to zadanie może wydawać się proste, w niektórych samochodach nie zawsze jest intuicyjne. Aby wesprzeć Cię w realizacji tego procesu, podjęliśmy decyzję o napisaniu tego artykułu, aby Ci pokazać jak złożyć tylne siedzenie Twojego Volkswagena Golfa 6 w zależności od systemu, w który wyposażony jest nasz samochód. W tym celu najpierw przyjrzymy się systemom pasów tylnych siedzeń, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom pull-down.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Volkswagena Golfa 6: Model ze sznurkiem / paskiem

Najpierw przyjrzymy się modelom Volkswagena Golfa 6, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj funkcji nie jest najbardziej ogólny, ale zależy od roku i serii Twojego Volkswagena Golfa 6, jest prawdopodobne, że Twój sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być mniej skomplikowane, spójrz między siedzeniami, czy to na części siedziska, czy na części oparcia dostępnej z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po znalezieniu luk wystarczy je pociągnąć, jednocześnie przesuwając oparcie, aby je złożyć. Musisz powtórzyć metodologię dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki w zależności od posiadanego układu. Właśnie odkryłeś pierwszą możliwość złożenia tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Golfa 6.

Jak złożyć tylną kanapę mojego Volkswagena Golfa 6: Model z gałką na wysokości oparć.

Przejdźmy do drugiej opcji. Ten odbywa się na różnych typach ławek. W rzeczywistości model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Golfa 6, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków ławki. Ten układ jest bardziej powszechny i ​​powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze prościej. Będziesz musiał zidentyfikować te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu przychodzą w tym samym czasie, jeden po drugim, aby je obsługiwać i pchać siedzenie do tyłu, aby przesunąć go do przodu i złożyć tylną kanapę swojego Volkswagena Golfa 6.

Weiterlesen:
Najlepszy olej silnikowy do Volkswagena Golfa 4

Jak złożyć tylną kanapę mojego Volkswagena Golfa 6: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Podsumowując, ostatnią opcją, która nauczy Cię, jak złożyć tylne siedzenie Twojego Volkswagena Golfa 6, są modele wyposażone w przyciski / dźwignie znajdujące się między siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które trzeba będzie użyć, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Golfa 6. Zawsze ta sama metodologia, będziesz musiał wykonać akcję naciskania oparć w tym samym czasie z naciskiem na dźwigni. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w samochodzie, być może z entuzjazmem odkryjesz, jak zdemontować tylną kanapę swojego Volkswagena Golfa 6.

Jeśli chcesz więcej przewodników na temat Volkswagena Golfa 6, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf 6.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector