Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim Volkswagenie Golfie 8 ?

Posiadanie szerokiego pojazdu samochodowego to satysfakcja, masz sporą przestrzeń wewnętrzną, niezależnie od tego, czy chcesz wygodnie przewieźć wiele osób, udać się w podróż, przeprowadzkę, czy jakikolwiek inny projekt, który wymaga objętości wnętrza. Ale niewielu z nas ma szczęście mieć duże samochody, więc czasami trzeba złożyć tylne siedzenie Volkswagena Golfa 8, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż ten proces może wyglądać na prosty, w niektórych samochodach niekoniecznie jest intuicyjny. Aby pomóc Ci ukończyć tę pracę, postanowiliśmy skomponować ten artykuł, aby Ci wyjaśnić jak złożyć tylne siedzenie Twojego Volkswagena Golfa 8 w zależności od systemu, w który wyposażony jest nasz samochód. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się systemom tylnych pasów bezpieczeństwa, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom pull-down.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Volkswagena Golfa 8: Model ze sznurkiem / paskiem

Najpierw przyjrzymy się modelom Volkswagena Golfa 8, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj funkcji nie jest najbardziej znany, ale w zależności od roku i serii Twojego Volkswagena Golfa 8 jest prawdopodobne, że Twój sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedziska, czy na część oparcia dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po zidentyfikowaniu luk wystarczy je pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzenie, aby je złożyć. Musisz odtworzyć podejście do każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki w zależności od posiadanego układu. Właśnie poznałeś pierwszą metodę składania tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Golfa 8.

Jak złożyć tylną kanapę mojego Volkswagena Golfa 8: Model z gałką na wysokości oparć.

Przejdźmy dalej z drugą metodą. Ten odbywa się na różnych typach ławek. W rzeczywistości model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Golfa 8, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej typowy i powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze łatwiej. Musisz znaleźć te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu, przyjdź jednocześnie, jeden po drugim, aby je obsługiwać i odepchnij siedzenie, aby je obrócić przesuń do przodu i złóż tylną kanapę Twojego Volkswagena Golfa 8.

Weiterlesen:
Gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagenie Golfie 4 ?

Jak złożyć tylną kanapę mojego Volkswagena Golfa 8: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Na koniec ostatnią metodą, która pokaże Ci, jak złożyć tylną kanapę Twojego Volkswagena Golfa 8, są modele wyposażone w przyciski/dźwignie znajdujące się pomiędzy siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, którymi trzeba będzie użyć, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Golfa 8. Zawsze to samo podejście, będziesz musiał wykonać akcję naciskania oparć jednocześnie z naciskiem na dźwignię . Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w swoim samochodzie, być może zastanawiasz się, jak zdemontować tylną kanapę swojego Volkswagena Golfa 8.

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Volkswagena Golfa 8, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf 8.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector