Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim Volkswagenie Golfie?

Posiadanie dużego samochodu jest przyjemne, masz szerokie wnętrze, bez względu na to, czy chcesz z łatwością przewozić kilku podróżnych, wyjeżdżać na wakacje, przenosić się lub robić inne projekty, które wymagają objętości wnętrza. Ale nie większość ludzi ma szczęście mieć duże samochody, więc czasami trzeba złożyć tylne siedzenie Volkswagena Golfa, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż ten proces może wydawać się prosty, w niektórych samochodach niekoniecznie jest intuicyjny. Aby wesprzeć Cię w wykonywaniu tej pracy, nasz zespół postanowił stworzyć tę stronę z treścią, aby Cię uczyć jak złożyć tylne siedzenie Twojego Volkswagena Golfa zgodnie z systemem, w jaki wyposażony jest nasz samochód. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się systemom tylnych pasów bezpieczeństwa, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom pull-down.

Jak złożyć tylną kanapę mojego Volkswagena Golfa: Model ze sznurkiem / paskiem

Na początek tę stronę z treścią zaczynamy od przyjrzenia się modelom Volkswagena Golfa, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj systemu nie jest najbardziej znany, ale w zależności od roku i serii Twojego Volkswagena Golfa jest prawdopodobne, że Twój sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedziska, czy na część oparcia dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Gdy już zidentyfikujesz luki, będziesz musiał je pociągnąć, jednocześnie przesuwając oparcie siedzenia, aby je złożyć. Musisz powtórzyć metodologię dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki zgodnie z posiadanym układem. Właśnie odkryłeś pierwszą technikę składania tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Golfa.

Weiterlesen:
Najlepszy olej silnikowy do Volkswagena Golfa

Jak złożyć tylną kanapę mojego Volkswagena Golfa: Model z gałką na wysokości oparć.

Przejdźmy do drugiego rozwiązania. Ten odbywa się na różnych typach ławek. Rzeczywiście, model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Golfa, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej klasyczny i powinieneś być w stanie to zrobić jeszcze łatwiej. Musisz zidentyfikować te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu podejdź wszystko za jednym razem, jeden po drugim, aby je obsługiwać i pchać siedzenie do tyłu, aby odchylić go do przodu i złożyć tylną kanapę Twojego Volkswagena Golfa.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Volkswagena Golfa: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Wreszcie, ostatnie rozwiązanie, które pokaże Ci, jak złożyć tylną kanapę Twojego Volkswagena Golfa, to modele wyposażone w przyciski/dźwignie znajdujące się pomiędzy siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, którymi trzeba będzie użyć, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Golfa. Zawsze ta sama metodologia, będziesz musiał wykonać czynność naciskania oparć jednocześnie z naciskiem na dźwignię. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w samochodzie, być może zainteresuje Cię demontaż tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Golfa.

Więcej wskazówek na temat Volkswagena Golfa znajdziesz w kategorii Volkswagen Golf.

Ссылка на основную публикацию