Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim Volkswagenie Touaregu?

Posiadanie ogromnego samochodu jest przyjemne, masz większą przestrzeń wewnętrzną, nie ma znaczenia, czy potrzebujesz łatwo przewieźć wielu pasażerów, wyruszyć w trasę, przenieść się, czy jakiekolwiek inne zadanie, które będzie wymagało objętości wnętrza. Jednak nie większość ludzi ma szczęście mieć duże samochody, więc czasami trzeba złożyć tylną kanapę swojego Volkswagena Touarega, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż ta procedura może wydawać się prosta, w niektórych samochodach niekoniecznie jest przyjazna dla użytkownika. Aby pomóc Ci wykonać tę misję, podjęliśmy decyzję o napisaniu tego dokumentu, który pokaże Ci jak złożyć tylne siedzenie Twojego Volkswagena Touarega zgodnie z systemem, w jaki wyposażony jest nasz samochód. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się systemom tylnych pasów bezpieczeństwa, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom pull-down.

Jak złożyć tylną kanapę mojego Volkswagena Touarega: Model ze sznurkiem / paskiem

Najpierw ten dokument zaczynamy od przyjrzenia się modelom Volkswagena Touarega, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj funkcji nie jest najbardziej znany, ale w zależności od roku i serii Twojego Volkswagena Touarega, możliwe jest, że Twój sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedzeń, czy na część oparcia dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Gdy odkryjesz luki, będziesz musiał je po prostu pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzenie do tyłu, aby je złożyć. Musisz powielić technikę dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki zgodnie z posiadanym układem. Właśnie odkryłeś pierwszą możliwość złożenia tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Touarega.

Weiterlesen:
Kluczyk utknął w stacyjce Volkswagena Touarega, co robić ?

Jak złożyć tylną kanapę mojego Volkswagena Touarega: Model z gałką na wysokości oparć.

Przejdźmy do drugiej techniki. Ten odbywa się na różnych typach ławek. W rzeczywistości model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Touarega, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków Twojej ławki. Ten układ jest bardziej typowy i powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze prościej. Musisz zlokalizować te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu, przyjdź w tym samym czasie, jeden po drugim, aby je obsługiwać i pchać siedzenie do tyłu, aby odchylić go do przodu i złożyć tylną kanapę Twojego Volkswagena Touarega.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Volkswagena Touarega: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Podsumowując, ostatnią techniką, która nauczy Cię składać tylne siedzenie Twojego Volkswagena Touarega, są wersje wyposażone w przyciski/dźwignie znajdujące się pomiędzy siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które trzeba będzie użyć, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Touarega. Zawsze ta sama technika, będziesz musiał wykonać akcję naciskania na oparcia w tym samym czasie z naciskiem na dźwignię. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w samochodzie, być może zastanawiasz się, jak zdjąć tylną kanapę swojego Volkswagena Touarega.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Touarega, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Volkswagen Touareg.

Ссылка на основную публикацию