Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim volvo xc70?

Posiadanie dobrej wielkości pojazdu jest przyjemne, masz duże wnętrze, niezależnie od tego, czy chcesz z łatwością przewozić kilku podróżnych, wyjechać na wakacje, przenieść się lub wykonać inne czynności, które wymagają objętości wnętrza. Jednak nie wszyscy mają szczęście, że mają duże pojazdy, więc często trzeba złożyć tylne siedzenie swojego volvo xc70, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż ten proces może wydawać się prosty, w niektórych pojazdach nie zawsze jest intuicyjny. Aby pomóc Ci w wykonaniu tego zadania, nasz zespół postanowił opublikować ten artykuł, aby Ci to wyjaśnić jak złożyć tylną kanapę swojego volvo xc70 zgodnie z systemem, w jaki wyposażony jest nasz samochód. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się systemom tylnych pasów bezpieczeństwa, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom pull-down.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego volvo xc70: Model ze sznurkiem / paskiem

Najpierw zaczniemy ten artykuł od przyjrzenia się modelom volvo xc70, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj funkcji nie jest najbardziej typowy, ale w zależności od roku i serii Twojego volvo xc70 prawdopodobne jest, że Twoje samo jest wyposażone. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedziskową, czy na część oparciową dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Gdy odkryjesz luki, będziesz musiał je pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzenie, aby je złożyć. Musisz powtórzyć proces dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki zgodnie z posiadanym układem. Właśnie poznałeś pierwszą opcję składania tylnego siedzenia swojego volvo xc70.

Weiterlesen:
Jak wyczyścić katalizator volvo xc70 ?

Jak złożyć tylną kanapę mojego volvo xc70: Model z gałką na poziomie oparć.

Przejdźmy do drugiego rozwiązania. Ten odbywa się na różnych typach ławek. Rzeczywiście, model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego volvo xc70, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej powszechny i ​​powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze prościej. Będziesz musiał znaleźć te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu przyjdź w tym samym czasie, jeden po drugim, aby je obsługiwać i pchać siedzenie do tyłu, aby obrócić go do przodu i złożyć tylne siedzenie swojego volvo xc70.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego volvo xc70: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Wreszcie, ostatnie rozwiązanie, które pokaże Ci, jak złożyć tylną kanapę Twojego volvo xc70, to wersje wyposażone w przyciski/dźwignie znajdujące się pomiędzy siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które trzeba będzie użyć, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego volvo xc70. Zawsze ten sam proces, będziesz musiał wykonać akcję naciskania na oparcia naraz, naciskając dźwignię. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w swoim pojeździe, możesz być entuzjastycznie nastawiony do nauki demontażu tylnego siedzenia Twojego volvo xc70.

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących volvo xc70, spójrz na kategorię volvo xc70.

Ссылка на основную публикацию