Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim Volvo XC90?

Posiadanie szerokiego pojazdu mechanicznego jest satysfakcjonujące, masz szeroką przestrzeń wewnętrzną, niezależnie od tego, czy chcesz wygodnie przewieźć wielu podróżnych, wybrać się w podróż, przenieść się, czy jakikolwiek inny projekt, który wymaga objętości wnętrza. Ale nie większość ludzi ma szczęście mieć duże samochody, więc często trzeba złożyć tylne siedzenie swojego Volvo XC90, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż to zadanie może wydawać się proste, w niektórych samochodach nie zawsze jest przyjazne dla użytkownika. Aby pomóc Ci ukończyć tę misję, podjęliśmy decyzję o stworzeniu treści tego artykułu, aby Ci to wyjaśnić jak złożyć tylne siedzenie Twojego Volvo XC90 zgodnie z systemem, w jaki wyposażony jest nasz samochód. W tym celu najpierw przyjrzymy się systemom pasów tylnych siedzeń, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom ściągania.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Volvo XC90: Model ze sznurkiem / paskiem

Treść tego artykułu zaczynamy od przyjrzenia się modelom Volvo XC90, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj funkcji nie jest najbardziej znany, ale w zależności od roku i serii Twojego Volvo XC90 prawdopodobne jest, że Twoje samo jest wyposażone. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedziskową, czy na część oparciową dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po znalezieniu luk wystarczy je pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzenie do tyłu, aby je złożyć. Musisz odtworzyć technikę dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki zgodnie z posiadanym układem. Właśnie odkryłeś pierwszą technikę składania tylnego siedzenia Twojego Volvo XC90.

Weiterlesen:
Co powoduje przegrzewanie się mojego Volvo XC90?

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Volvo XC90: Model z gałką na poziomie oparć.

Przejdźmy do drugiej techniki. Ten odbywa się na różnych typach ławek. W rzeczywistości model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Volvo XC90, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej typowy i powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze łatwiej. Musisz znaleźć te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu podejdź wszystko za jednym zamachem, jeden po drugim, aby je obsługiwać i pchać siedzenie do tyłu, aby odchylić go do przodu i złożyć tylne siedzenie Twojego Volvo XC90.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Volvo XC90: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Wreszcie ostatnią techniką, która nauczy Cię, jak złożyć tylną kanapę Twojego Volvo XC90, są wersje wyposażone w przyciski/dźwignie znajdujące się między siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które trzeba będzie użyć, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Volvo XC90. Zawsze ta sama technika, będziesz musiał wykonać akcję naciskania na oparcia w tym samym czasie z naciskiem na dźwignię. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w swoim pojeździe silnikowym, być może zainteresuje Cię wyjęcie tylnego siedzenia Twojego Volvo XC90.

Weiterlesen:
Jak przerobić 2-osobowe Volvo XC90 na 5-osobowe?

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Volvo XC90, przejdź do naszej kategorii Volvo XC90.

Ссылка на основную публикацию