Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w mojej Kia Picanto 3?

Posiadanie szerokiego pojazdu jest przyjemne, masz obszerne wnętrze, nie ma znaczenia, czy chcesz łatwo przewozić wielu podróżnych, jechać w podróż, przenosić się, czy jakakolwiek inna czynność, która wymaga objętości wnętrza. Jednak nie większość ludzi ma szczęście mieć duże pojazdy, więc często trzeba złożyć tylne siedzenie Kia Picanto 3, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż ten proces może wydawać się prosty, w niektórych pojazdach niekoniecznie jest instynktowny. Aby wesprzeć Cię w wykonaniu tej pracy, nasz zespół postanowił stworzyć treść tego artykułu, aby Cię nauczyć jak złożyć tylną kanapę Kia Picanto 3 w zależności od systemu, w który wyposażony jest nasz samochód. W tym celu najpierw przyjrzymy się systemom pasów tylnych siedzeń, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom ściągania.

Jak złożyć tylne siedzenie mojej Kia Picanto 3: Model ze sznurkiem / paskiem?

Treść tego artykułu zaczynamy od przyjrzenia się modelom Kia Picanto 3, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj funkcji nie jest najbardziej tradycyjny, ale w zależności od roku i serii Twojej Kia Picanto 3 jest prawdopodobne, że Ty sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, spójrz między siedzeniami, czy to na części siedziska, czy na części oparcia dostępnej z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po znalezieniu luk wystarczy je pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzenie do tyłu, aby je złożyć. Musisz odtworzyć podejście do każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki w zależności od posiadanego układu. Właśnie ujawniłeś pierwszy proces składania tylnego siedzenia Twojej Kia Picanto 3.

Weiterlesen:
Kia Picanto that accelerates alone

Jak złożyć tylną kanapę mojej Kia Picanto 3: Model z gałką na poziomie oparć.

Przejdźmy dalej z drugą techniką. Ten odbywa się na różnych typach ławek. W rzeczywistości model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojej Kia Picanto 3, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej klasyczny i powinieneś być w stanie to zrobić jeszcze łatwiej. Musisz zlokalizować te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, w pobliżu górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu podejdź wszystkie naraz, jeden po drugim, aby je obsługiwać i odepchnąć siedzenie aby obrócić go do przodu i złożyć tylne siedzenie Kia Picanto 3.

Jak złożyć tylne siedzenie mojej Kia Picanto 3: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia?

Wreszcie ostatnia technika, która podpowie Ci, jak złożyć tylne siedzenie Twojej Kia Picanto 3, to modele wyposażone w przyciski / dźwignie znajdujące się między siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które będą musiały zostać użyte, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojej Kia Picanto 3. Zawsze to samo podejście, będziesz musiał wykonać akcję naciskania oparć za jednym razem z naciskiem na dźwigni. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w samochodzie, być może zastanawiasz się, jak zdemontować tylną kanapę w swojej Kia Picanto 3.

Weiterlesen:
Jak zdjąć kołpak z mojej Kia Picanto 3?

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Kia Picanto 3, przejdź do naszej kategorii Kia Picanto 3.

Ссылка на основную публикацию