Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w mojej Kia Sorento?

Posiadanie przestronnego pojazdu mechanicznego jest satysfakcjonujące, masz duże pomieszczenie wewnętrzne, niezależnie od tego, czy potrzebujesz wygodnie przewieźć kilka osób, wyjechać na wakacje, przeprowadzkę, czy jakikolwiek inny projekt, który wymaga objętości wnętrza. Ale nie wszyscy z nas mają szczęście, że mają duże pojazdy, więc czasami musisz złożyć tylne siedzenie swojej Kia Sorento, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż ten proces może wydawać się prosty, w niektórych pojazdach niekoniecznie jest intuicyjny. Aby pomóc Ci wykonać tę misję, nasz zespół podjął decyzję o utworzeniu tej strony z treścią, aby pokazać Ci jak złożyć tylne siedzenie Twojej Kia Sorento w zależności od systemu, w który wyposażony jest nasz samochód. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się systemom pasów tylnych siedzeń, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom ściągania.

Jak złożyć tylną kanapę mojej Kia Sorento: Model ze sznurkiem / paskiem

Na początek tę stronę treści zaczynamy od przyjrzenia się modelom Kia Sorento, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj funkcji nie jest najczęstszy, ale w oparciu o rok i serię Twojej Kia Sorento, prawdopodobne jest, że Ty sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedziskową, czy na część oparciową dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Gdy zidentyfikujesz luki, będziesz musiał je pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzisko, aby je złożyć. Musisz odtworzyć podejście do każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki w zależności od posiadanego układu. Właśnie nauczyłeś się pierwszej techniki składania tylnego siedzenia w Twojej Kia Sorento.

Weiterlesen:
Steering wheel locked on my Kia Sorento, what can I do ?

Jak złożyć tylną kanapę w mojej Kia Sorento: Model z gałką na wysokości oparć.

Przejdźmy do drugiej opcji. Ten odbywa się na różnych typach ławek. Rzeczywiście, model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojej Kia Sorento, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej podstawowy i powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze prościej. Musisz zlokalizować te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu, przyjdź w tym samym czasie, jeden po drugim, aby je obsługiwać i pchać siedzenie do tyłu, aby przesunąć go do przodu i złożyć tylne siedzenie Kia Sorento.

Jak złożyć tylne siedzenie mojej Kia Sorento: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Podsumowując, ostatnią opcją, która nauczy Cię, jak złożyć tylne siedzenie Twojej Kia Sorento, są wersje wyposażone w przyciski / dźwignie znajdujące się między siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które należy użyć, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojej Kia Sorento. Zawsze to samo podejście, będziesz musiał wykonać akcję naciskania na oparcia w tym samym czasie z naciskiem na dźwignię. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w samochodzie, być może zastanawiasz się, jak zdemontować tylną kanapę w Twojej Kia Sorento.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Kia Sorento, przejdź do naszej kategorii Kia Sorento.

Ссылка на основную публикацию