Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w mojej Mazdzie CX 3 ?

Posiadanie ogromnego samochodu jest przyjemne, dysponujesz sporym pomieszczeniem wewnętrznym, nie ma znaczenia, czy chcesz wygodnie przewieźć wiele osób, wyjechać na wakacje, przeprowadzkę, czy jakakolwiek inna czynność, która wymaga przestrzeni wewnętrznej. Niemniej jednak niewielu z nas ma szczęście mieć duże pojazdy, więc czasami trzeba złożyć tylne siedzenie Mazdy CX 3, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż ten proces może wydawać się prosty, w niektórych pojazdach nie zawsze jest intuicyjny. Aby pomóc Ci w realizacji tego zadania, nasz zespół postanowił przygotować treść tego artykułu, aby Ci to wyjaśnić jak złożyć tylne siedzenie Twojej Mazdy CX 3 w zależności od systemu, w który wyposażony jest nasz samochód. W tym celu najpierw przyjrzymy się systemom pasów tylnych siedzeń, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom ściągania.

Jak złożyć tylne siedzenie mojej Mazdy CX 3: Model ze sznurkiem / paskiem?

Treść tego artykułu zaczynamy od przyjrzenia się modelom Mazdy CX 3, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj systemu nie jest najczęstszy, ale w zależności od roku i serii Twojej Mazdy CX 3, możliwe jest, że Ty sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedziska, czy na część oparcia dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Gdy znajdziesz luki, będziesz musiał je pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzenie do tyłu, aby je złożyć. Musisz powielić podejście dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki w zależności od posiadanego układu. Właśnie odkryłeś pierwszą technikę składania tylnego siedzenia Twojej Mazdy CX 3.

Weiterlesen:
Jak wymienić olej w skrzyni biegów w Mazdzie CX 3 ?

Jak złożyć tylną kanapę mojej Mazdy CX 3: Model z gałką na poziomie oparć.

Przejdźmy do drugiej metody. Ten odbywa się na różnych typach ławek. Rzeczywiście, model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojej Mazdy CX 3, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej powszechny i ​​powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze łatwiej. Musisz znaleźć te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu podejdź wszystko za jednym zamachem, jeden po drugim, aby je obsługiwać i pchać siedzenie do tyłu, aby przesunąć go do przodu i złożyć tylne siedzenie Twojej Mazdy CX 3.

Jak złożyć tylne siedzenie mojej Mazdy CX 3: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia?

Podsumowując, ostatnia metoda, która pokaże Ci, jak złożyć tylne siedzenie Twojej Mazdy CX 3, to modele wyposażone w przyciski / dźwignie znajdujące się między siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które będą musiały zostać użyte, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojej Mazdy CX 3. Zawsze takie samo podejście, będziesz musiał wykonać akcję naciskania oparć jednocześnie, naciskając dźwignia. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w samochodzie, być może zainteresuje Cię demontaż tylnego siedzenia Twojej Mazdy CX 3.

Weiterlesen:
Jak zdjąć zderzak z Mazdy CX 3 ?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Mazdy CX 3, zapoznaj się z naszą kategorią Mazda CX 3.

Ссылка на основную публикацию