Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylne siedzenie mojego smarta forfour?

Posiadanie ogromnego pojazdu mechanicznego jest przyjemne, dysponujesz sporą przestrzenią wewnętrzną, niezależnie od tego, czy chcesz wygodnie przewozić kilku podróżnych, jechać w drogę, przenosić się, czy jakikolwiek inny projekt wymagający przestrzeni wewnętrznej. Niemniej jednak, większość ludzi nie ma szczęścia z dużymi samochodami, więc czasami trzeba złożyć tylne siedzenie swojego smarta forfour, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż ta procedura może wydawać się prosta, w niektórych samochodach niekoniecznie jest przyjazna dla użytkownika. Aby pomóc Ci w realizacji tej misji, nasz zespół postanowił opublikować ten dokument w celu wyjaśnienia jak złożyć tylne siedzenie Twojego smarta forfour w zależności od systemu, w który wyposażony jest nasz samochód. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się systemom tylnych pasów bezpieczeństwa, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom pull-down.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego smarta forfour: Model ze sznurkiem / paskiem

Najpierw zaczynamy ten dokument od przyjrzenia się modelom smart forfour, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj funkcji nie jest najbardziej typowy, ale w zależności od roku i serii Twojego smarta forfour, możliwe, że sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedziskową, czy na część oparciową dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Gdy odkryjesz luki, będziesz musiał je po prostu pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzenie do tyłu, aby je złożyć. Musisz powielić proces dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki w zależności od posiadanego układu. Właśnie ujawniłeś pierwszą opcję składania tylnego siedzenia swojego smarta forfour.

Jak złożyć tylną kanapę mojego smarta forfour: Model z gałką na poziomie oparć.

Przejdźmy do drugiej opcji. Ten odbywa się na różnych typach ławek. W rzeczywistości model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego smarta forfour, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków Twojej ławki. Ten układ jest bardziej klasyczny i powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze prościej. Będziesz musiał zidentyfikować te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu, podejdź jednocześnie, jeden po drugim, aby je obsługiwać i odepchnąć siedzenie, aby je obrócić przesuń do przodu i złóż tylne siedzenie swojego smarta forfour.

Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim smart forfour?

Jak złożyć tylne siedzenie mojego smarta forfour: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Na koniec, ostatnią opcją, która podpowie Ci, jak złożyć tylne siedzenie Twojego smarta forfour, są modele wyposażone w przyciski/dźwignie znajdujące się pomiędzy siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które trzeba będzie użyć, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego smarta forfour. Zawsze ten sam proces, będziesz musiał wykonać akcję naciskania oparć za jednym zamachem, naciskając dźwignię. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w swoim pojeździe silnikowym, być może zainteresuje Cię wymontowanie tylnego siedzenia Twojego smarta forfour.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat smarta forfour, przejdź do naszej kategorii smart forfour.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector