Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylne siedzenie w moim Bmw Serie 2 F22?

Posiadanie ogromnego samochodu jest przyjemne, masz ogromne pomieszczenie wewnętrzne, niezależnie od tego, czy chcesz wygodnie przewozić kilku pasażerów, wyjeżdżać na wakacje, przeprowadzać się lub wykonywać inne projekty, które wymagają objętości wnętrza. Jednak nie wszyscy z nas mają szczęście mieć duże pojazdy, więc od czasu do czasu musisz złożyć tylne siedzenie swojego Bmw Serie 2 F22, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż ta procedura może wydawać się prosta, w niektórych pojazdach niekoniecznie jest intuicyjna. Aby wesprzeć Cię w ukończeniu tego procesu, nasz zespół postanowił opublikować ten dokument, aby Ci to wyjaśnić jak złożyć tylne siedzenie swojego Bmw Serie 2 F22 w zależności od systemu, w który wyposażony jest nasz samochód. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się systemom tylnych pasów bezpieczeństwa, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom ściągania.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Bmw Serie 2 F22: Model ze sznurkiem / paskiem

Najpierw zaczynamy ten dokument od przyjrzenia się modelom Bmw Serie 2 F22, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj funkcji nie jest najczęstszy, ale w zależności od roku i serii Twojego Bmw Serie 2 F22, możliwe jest, że Ty sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedziska, czy na część oparcia dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po zlokalizowaniu luk będziesz w zasadzie musiał je pociągnąć, jednocześnie przesuwając oparcie siedzenia, aby je złożyć. Musisz powtórzyć metodologię dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki w zależności od posiadanego układu. Teraz właśnie poznałeś pierwszy proces składania tylnego siedzenia Twojego Bmw Serie 2 F22.

Weiterlesen:
Jak zamontować elektryczny zaczep przyczepy Bmw Serie 2 F22 ?

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Bmw Serie 2 F22: Model z gałką na poziomie oparć.

Przejdźmy do drugiej metody. Ten odbywa się na różnych typach ławek. Rzeczywiście, model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie złożenia tylnego siedzenia Twojego Bmw Serie 2 F22, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej powszechny i ​​powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze prościej. Musisz znaleźć te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu podejdź wszystkie naraz, jeden po drugim, aby je obsługiwać i odepchnąć siedzenie aby obrócić go do przodu i złożyć tylne siedzenie swojego Bmw Serie 2 F22.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Bmw Serie 2 F22: Model z przyciskiem na poziomie siedzenia

Na koniec ostatnia metoda, która pokaże Ci, jak złożyć tylne siedzenie Twojego Bmw Serie 2 F22, to modele wyposażone w przyciski / dźwignie znajdujące się między siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które będą musiały być obsługiwane, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Bmw Serie 2 F22. Zawsze ta sama metodologia, będziesz musiał wykonać akcję naciskania na oparcia za jednym zamachem, naciskając dźwignię. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w samochodzie, możesz być entuzjastycznie nastawiony do dowiedzenia się, jak zdjąć tylne siedzenie swojego Bmw Serie 2 F22.

Weiterlesen:
Lampka wskaźnika paliwa świeci się w moim Bmw Serie 2 F23, co robić?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Bmw Serie 2 F22, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Bmw Serie 2 F22.

Ссылка на основную публикацию