Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylne siedzenie w moim Chevrolecie Bolt?

Having a good sized vehicle is agreeable, you have a significant interior space, it doesn’t matter if you desire to comfortably transport many passengers, go on a trip, relocate, or any other task that will require interior volume. But, not many of us are lucky enough to have large vehicles, so occasionally you have to fold down the back seat of your Chevrolet Bolt to gain a little volume. While this process may look basic, on some vehicles it’s not necessarily intuitive. To support you execute this process, we made the decision to produce this content to reveal to you jak złożyć tylne siedzenie swojego Chevroleta Bolt w zależności od systemu, w który wyposażony jest nasz samochód. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się systemom tylnych pasów bezpieczeństwa, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom pull-down.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Chevroleta Bolt: Model ze sznurkiem / paskiem

Najpierw zaczniemy tę treść od przyjrzenia się modelom Chevroleta Bolt, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten typ systemu nie jest najbardziej typowy, ale zależny od roku i serii Twojego Chevroleta Bolt, jest prawdopodobne, że Twój sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedziska, czy na część oparcia dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po odkryciu luk wystarczy je pociągnąć, jednocześnie przesuwając oparcie, aby je złożyć. Musisz powtórzyć metodologię dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki w zależności od posiadanego układu. Właśnie odkryłeś pierwszy proces składania tylnego siedzenia swojego Chevroleta Bolt.

Weiterlesen:
Nieprzyjemny zapach w klimatyzatorze Chevrolet Bolt

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Chevroleta Bolt: Model z gałką na poziomie oparć.

Przejdźmy do drugiej metody. Ten odbywa się na różnych typach ławek. W rzeczywistości model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Chevrolet Bolt, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej podstawowy i powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze łatwiej. Musisz zlokalizować te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu podejdź wszystko za jednym razem, jeden po drugim, aby je obsługiwać i pchać siedzenie do tyłu, aby odwrócić go do przodu i złożyć tylne siedzenie swojego Chevroleta Bolta.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Chevroleta Bolt: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Wreszcie ostatnia metoda, która nauczy Cię, jak złożyć tylne siedzenie Twojego Chevroleta Bolt, to wersje wyposażone w przyciski / dźwignie znajdujące się między siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które będą musiały być obsługiwane, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Chevroleta Bolt. Zawsze ta sama metodologia, będziesz musiał wykonać akcję naciskania na oparcia jednocześnie z naciskiem na dźwignię. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w swoim pojeździe, być może zainteresuje Cię sposób demontażu tylnego siedzenia w Twoim Chevrolet Bolt.

Weiterlesen:
Jak aktywować Bluetooth w Chevrolecie Bolt?

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania dotyczące Chevrolet Bolt, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Chevrolet Bolt.

Ссылка на основную публикацию