Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylne siedzenie w moim Chevrolecie Malibu?

Posiadanie dobrego samochodu jest przyjemne, masz większą przestrzeń wewnętrzną, niezależnie od tego, czy chcesz z łatwością przewozić kilku pasażerów, jechać na wakacje, przenosić się lub robić inne czynności, które wymagają przestrzeni wewnętrznej. Niemniej jednak nie wszyscy z nas mają szczęście mieć duże pojazdy, więc w niektórych przypadkach trzeba złożyć tylne siedzenie swojego Chevroleta Malibu, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż ta procedura może wydawać się prosta, w niektórych pojazdach niekoniecznie jest intuicyjna. Aby wesprzeć Cię w wykonywaniu tej pracy, postanowiliśmy stworzyć tę stronę z treścią, aby Ci ją ujawnić jak złożyć tylne siedzenie Twojego Chevroleta Malibu w zależności od systemu, w który wyposażony jest nasz samochód. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się systemom tylnych pasów bezpieczeństwa, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom pull-down.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Chevroleta Malibu: Model ze sznurkiem / paskiem

Najpierw przyjrzymy się modelom Chevroleta Malibu, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj funkcji nie jest najbardziej typowy, ale biorąc pod uwagę rok i serię Twojego Chevroleta Malibu, możliwe jest, że Twój sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedziskową, czy na część oparciową dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po odkryciu luk wystarczy je pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzenie, aby je złożyć. Musisz powtórzyć technikę dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki w zależności od posiadanego układu. Właśnie odkryłeś pierwszy sposób składania tylnego siedzenia Twojego Chevroleta Malibu.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć alarm pasa w Chevrolecie Malibu ?

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Chevroleta Malibu: Model z gałką na poziomie oparć.

Przejdźmy do drugiej opcji. Ten odbywa się na różnych typach ławek. W rzeczywistości model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Chevroleta Malibu, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej podstawowy i powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze łatwiej. Musisz zlokalizować te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu podejdź wszystko za jednym razem, jeden po drugim, aby je obsługiwać i pchać siedzenie do tyłu, aby przesunąć go do przodu i złożyć tylne siedzenie Twojego Chevroleta Malibu.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Chevroleta Malibu: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Wreszcie, ostatnią opcją, która podpowie Ci, jak złożyć tylne siedzenie Twojego Chevroleta Malibu, są modele wyposażone w przyciski / dźwignie, które znajdują się między siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które trzeba będzie użyć, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Chevroleta Malibu. Zawsze ta sama technika, będziesz musiał wykonać akcję naciskania na oparcia jednocześnie z naciskiem na dźwignię. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w swoim samochodzie, być może zainteresuje Cię sposób demontażu tylnego siedzenia w Twoim Chevrolecie Malibu.

Weiterlesen:
Cena wymiany amortyzatora do Chevroleta Malibu ?

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Chevroleta Malibu, spójrz na kategorię Chevrolet Malibu.

Ссылка на основную публикацию