Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylne siedzenie w moim Dodge Caliber?

Posiadanie przestronnego samochodu jest przyjemne, masz duże pomieszczenie wewnętrzne, bez względu na to, czy chcesz z łatwością przewozić kilku pasażerów, wyjechać na wakacje, przenieść się, czy wykonać inne zadanie, które wymaga objętości wnętrza. Niemniej jednak nie wszyscy z nas mają szczęście mieć duże samochody, więc czasami trzeba złożyć tylne siedzenie Dodge Caliber, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż ta procedura może wydawać się prosta, w niektórych samochodach nie zawsze jest intuicyjna. Aby wesprzeć Cię w wykonaniu tego zadania, postanowiliśmy napisać treść tego artykułu, aby Ci to wyjaśnić jak złożyć tylne siedzenie Twojego Dodge Caliber zgodnie z systemem, w jaki wyposażony jest nasz samochód. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się systemom pasów tylnych siedzeń, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom ściągania.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Dodge Caliber: Model ze sznurkiem / paskiem

Treść tego artykułu rozpoczynamy od przyjrzenia się modelom Dodge Caliber, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj funkcji nie jest najbardziej ogólny, ale zależy od roku i serii Twojego Dodge Caliber, prawdopodobnie jest on wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedziskową, czy na część oparciową dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po zidentyfikowaniu luk wystarczy je pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzenie do tyłu, aby je złożyć. Musisz odtworzyć proces dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki zgodnie z posiadanym układem. Właśnie odkryłeś pierwszą możliwość złożenia tylnego siedzenia Twojego Dodge Caliber.

Weiterlesen:
Cieknący wtryskiwacz w moim Dodge Caliber, co robić?

Jak złożyć tylną kanapę mojego Dodge Caliber: Model z gałką na poziomie oparć.

Przejdźmy dalej z drugą opcją. Ten odbywa się na różnych typach ławek. Rzeczywiście, model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Dodge Caliber, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej typowy i powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze łatwiej. Będziesz musiał odkryć te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu, przyjdź w tym samym czasie, jeden po drugim, aby je obsługiwać i pchać siedzenie do tyłu, aby przesunąć go do przodu i złożyć tylne siedzenie swojego Dodge Caliber.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Dodge Caliber: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Wreszcie ostatnią opcją, która pokaże Ci, jak złożyć tylne siedzenie Twojego Dodge Caliber, są modele wyposażone w przyciski / dźwignie znajdujące się między siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które trzeba będzie użyć, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Dodge Caliber. Zawsze ten sam proces, będziesz musiał wykonać czynność naciskania oparć jednocześnie z naciskiem na dźwignię. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w samochodzie, być może zastanawiasz się, jak zdjąć tylne siedzenie Dodge Caliber.

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Dodge Caliber, przejdź do naszej kategorii Dodge Caliber.

Ссылка на основную публикацию