Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylne siedzenie w moim Jeepie Cherokee?

Posiadanie przestronnego samochodu jest przyjemne, masz duże pomieszczenie wewnętrzne, niezależnie od tego, czy chcesz łatwo przewieźć wiele osób, wyjechać w podróż, przenieść się lub wykonać inne czynności, które będą wymagały objętości wnętrza. Niemniej jednak, większość ludzi nie ma szczęścia, aby mieć duże samochody, więc czasami trzeba złożyć tylne siedzenie Jeepa Cherokee, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż ten proces może wydawać się powszechny, w niektórych samochodach niekoniecznie jest przyjazny dla użytkownika. Aby wesprzeć Cię w wykonaniu tego zadania, nasz zespół postanowił skomponować ten dokument, aby Cię nauczyć jak złożyć tylne siedzenie Twojego Jeepa Cherokee zgodnie z systemem, w jaki wyposażony jest nasz samochód. W tym celu najpierw przyjrzymy się systemom pasów tylnych siedzeń, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom ściągania.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Jeepa Cherokee: Model ze sznurkiem / paskiem

Najpierw przyjrzymy się modelom Jeepa Cherokee, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj systemu nie jest najbardziej tradycyjny, ale zależny od roku i serii Twojego Jeepa Cherokee, prawdopodobnie jest on wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedziska, czy na część oparcia dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po zlokalizowaniu luk wystarczy je pociągnąć, jednocześnie przesuwając oparcie siedzenia, aby je złożyć. Musisz powielić metodologię dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki zgodnie z posiadanym układem. Teraz właśnie poznałeś pierwszą metodę składania tylnego siedzenia Twojego Jeepa Cherokee.

Weiterlesen:
Where to find the odometer fuse on Jeep Cherokee ?

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Jeepa Cherokee: Model z gałką na poziomie oparć.

Przejdźmy dalej z drugą opcją. Ten odbywa się na różnych typach ławek. W rzeczywistości model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Jeepa Cherokee, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej podstawowy i powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze łatwiej. Musisz znaleźć te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu podejdź wszystkie naraz, jeden po drugim, aby je obsługiwać i odepchnąć siedzenie aby obrócić go do przodu i złożyć tylne siedzenie Twojego Jeepa Cherokee.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Jeepa Cherokee: Model z przyciskiem na poziomie siedzenia

Podsumowując, ostatnią opcją, która pokaże Ci, jak złożyć tylne siedzenie Twojego Jeepa Cherokee, są wersje wyposażone w przyciski / dźwignie znajdujące się między siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które będą musiały być obsługiwane, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Jeep Cherokee. Zawsze ta sama metodologia, będziesz musiał wykonać akcję naciskania na oparcia jednocześnie z naciskiem na dźwignię. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w samochodzie, możesz być zainteresowany odkryciem, jak zdjąć tylną kanapę Twojego Jeepa Cherokee.

Jeśli chcesz więcej przewodników po Jeepie Cherokee, przejdź do naszej kategorii Jeep Cherokee.

Ссылка на основную публикацию