Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylne siedzenie w moim Maserati Ghibli?

Posiadanie przestronnego samochodu jest przyjemne, masz znaczną przestrzeń wewnętrzną, bez względu na to, czy chcesz łatwo przewieźć wielu podróżnych, wyruszyć w podróż, przenieść się, czy jakikolwiek inny projekt, który wymaga przestrzeni wewnętrznej. Ale nie wszyscy mają szczęście, że mają duże pojazdy, więc często trzeba złożyć tylne siedzenie Maserati Ghibli, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż ten proces może wydawać się łatwy, w niektórych pojazdach nie zawsze jest przyjazny dla użytkownika. Aby wesprzeć Cię w realizacji tego procesu, nasz zespół postanowił stworzyć treść tego artykułu, aby Cię nauczyć jak złożyć tylne siedzenie Twojego Maserati Ghibli w zależności od systemu, w który wyposażony jest nasz samochód. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się systemom tylnych pasów bezpieczeństwa, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom pull-down.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Maserati Ghibli: Model ze sznurkiem / paskiem

Treść artykułu zaczynamy od przyjrzenia się modelom Maserati Ghibli, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj funkcji nie jest najczęstszy, ale biorąc pod uwagę rok i serię Twojego Maserati Ghibli, możliwe jest, że Ty sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedzeń, czy na część oparcia dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po zidentyfikowaniu luk wystarczy je pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzenie, aby je złożyć. Musisz powtórzyć technikę dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki w zależności od posiadanego układu. Właśnie ujawniłeś pierwszą technikę składania tylnego siedzenia Twojego Maserati Ghibli.

Weiterlesen:
Kluczyk utknął w stacyjce Maserati Ghibli, co robić ?

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Maserati Ghibli: Model z gałką na poziomie oparć.

Przejdźmy dalej z drugim rozwiązaniem. Ten odbywa się na różnych typach ławek. Rzeczywiście, model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie złożenia tylnego siedzenia Twojego Maserati Ghibli, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków Twojej ławki. Ten układ jest bardziej typowy i powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze łatwiej. Musisz zlokalizować te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu podejdź wszystko za jednym razem, jeden po drugim, aby je obsługiwać i pchać siedzenie do tyłu, aby obrócić go do przodu i złożyć tylne siedzenie swojego Maserati Ghibli.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Maserati Ghibli: Model z przyciskiem na poziomie siedzenia

Na koniec, ostatnie rozwiązanie, które pokaże Ci, jak złożyć tylną kanapę Twojego Maserati Ghibli, to modele wyposażone w przyciski/dźwignie znajdujące się pomiędzy siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które będą musiały być obsługiwane, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Maserati Ghibli. Zawsze ta sama technika, będziesz musiał wykonać akcję naciskania na oparcia za jednym zamachem z naciskiem na dźwignię. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w samochodzie, możesz być entuzjastycznie nastawiony do odkrywania, jak zdjąć tylne siedzenie swojego Maserati Ghibli.

Weiterlesen:
Jak sprawdzić poziom płynu hamulcowego w Maserati Ghibli ?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Maserati Ghibli, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Maserati Ghibli.

Ссылка на основную публикацию