Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylne siedzenie w moim Nissan Pathfinder?

Posiadanie pojazdu sporych rozmiarów jest przyjemne, masz znaczną przestrzeń wewnętrzną, niezależnie od tego, czy potrzebujesz wygodnie przewozić kilku pasażerów, jechać w podróż, przenosić się, czy jakikolwiek inny projekt, który będzie wymagał objętości wnętrza. Ale niewielu z nas ma szczęście mieć duże samochody, więc często trzeba złożyć tylne siedzenie Nissana Pathfinder, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż ta procedura może wyglądać na powszechną, w niektórych samochodach nie zawsze jest instynktowna. Aby wesprzeć Cię w realizacji tego procesu, podjęliśmy decyzję o napisaniu tego dokumentu, aby Ci pokazać jak złożyć tylne siedzenie Nissana Pathfinder zgodnie z systemem, w jaki wyposażony jest nasz samochód. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się systemom tylnych pasów bezpieczeństwa, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom pull-down.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Nissana Pathfinder: Model ze sznurkiem / paskiem

Najpierw zaczynamy ten dokument od przyjrzenia się modelom Nissana Pathfinder, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten typ systemu nie jest najbardziej typowy, ale w zależności od roku i serii Twojego Nissana Pathfinder, możliwe jest, że Twój sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, spójrz między siedzeniami, czy to na części siedziska, czy na części oparcia dostępnej z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po zlokalizowaniu luk wystarczy je pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzisko, aby je złożyć. Musisz odtworzyć podejście do każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki zgodnie z posiadanym układem. Właśnie poznałeś pierwszy proces składania tylnego siedzenia Nissana Pathfinder.

Weiterlesen:
Silnik trzęsie się w Nissan Pathfinder, co robić ?

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Nissana Pathfinder: Model z gałką na poziomie oparć.

Przejdźmy dalej z drugą opcją. Ten odbywa się na różnych typach ławek. Rzeczywiście, model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Nissana Pathfinder, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków ławki. Ten układ jest bardziej klasyczny i powinieneś być w stanie to zrobić jeszcze łatwiej. Będziesz musiał zidentyfikować te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu, podejdź jednocześnie, jeden po drugim, aby je obsługiwać i odepchnąć siedzenie, aby je obrócić przesuń do przodu i złóż tylne siedzenie Nissana Pathfinder.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Nissana Pathfinder: Model z przyciskiem na poziomie siedzenia

Podsumowując, ostatnią opcją, która podpowie Ci, jak złożyć tylne siedzenie Twojego Nissana Pathfinder, są modele wyposażone w przyciski / dźwignie znajdujące się między siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które trzeba będzie użyć, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Nissana Pathfinder. Zawsze to samo podejście, będziesz musiał wykonać akcję naciskania na oparcia w tym samym czasie z naciskiem na dźwignię. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w swoim pojeździe, być może zainteresuje Cię możliwość demontażu tylnego siedzenia Nissana Pathfinder.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Nissan Pathfinder, zajrzyj do kategorii Nissan Pathfinder.

Ссылка на основную публикацию