Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylne siedzenie w moim Peugeot Rifter?

Posiadanie szerokiego samochodu jest satysfakcjonujące, masz duże pomieszczenie wewnętrzne, niezależnie od tego, czy potrzebujesz łatwo przewieźć kilku podróżnych, wyruszyć w drogę, przenieść się, czy wykonać inne zadanie, które będzie wymagało przestrzeni wewnętrznej. Niemniej jednak nie każdy ma szczęście mieć duże pojazdy, więc czasami trzeba złożyć tylne siedzenie Peugeota Riftera, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż ta procedura może wydawać się prosta, w niektórych pojazdach nie zawsze jest przyjazna dla użytkownika. Aby wesprzeć Cię w wykonaniu tej pracy, postanowiliśmy opublikować treść tego artykułu, aby Ci to wyjaśnić jak złożyć tylne siedzenie Twojego Peugeot Rifter zgodnie z systemem, w jaki wyposażony jest nasz samochód. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się systemom pasów tylnych siedzeń, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom ściągania.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Peugeota Riftera: Model ze sznurkiem / paskiem

Treść tego artykułu zaczynamy od przyjrzenia się modelom Peugeot Rifter, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj systemu nie jest najbardziej typowy, ale w zależności od roku i serii Twojego Peugeota Riftera prawdopodobne jest, że Twój sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedziska, czy na część oparcia dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po zidentyfikowaniu luk wystarczy je pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzenie, aby je złożyć. Musisz powtórzyć technikę dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki zgodnie z posiadanym układem. Właśnie ujawniłeś pierwszy sposób składania tylnego siedzenia Twojego Peugeota Riftera.

Weiterlesen:
Jak zdjąć kołpak z mojego Peugeota Rcz ?

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Peugeota Riftera: Model z gałką na poziomie oparć.

Przejdźmy do drugiej techniki. Ten odbywa się na różnych typach ławek. Rzeczywiście, model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Peugeot Rifter, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej klasyczny i powinieneś być w stanie to zrobić jeszcze łatwiej. Będziesz musiał zidentyfikować te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu, podejdź jednocześnie, jeden po drugim, aby je obsługiwać i odepchnąć siedzenie, aby je obrócić przesuń do przodu i złóż tylne siedzenie Twojego Peugeot Rifter.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Peugeota Riftera: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Na koniec, ostatnią techniką, która nauczy Cię składać tylne siedzenie Twojego Peugeota Riftera, są modele wyposażone w przyciski/dźwignie znajdujące się pomiędzy siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które należy użyć, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Peugeot Rifter. Zawsze ta sama technika, będziesz musiał wykonać akcję naciskania na oparcia za jednym zamachem z naciskiem na dźwignię. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w swoim samochodzie, możesz z entuzjazmem dowiedzieć się, jak zdjąć tylną kanapę w swoim Peugeot Rifter.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Peugeot Rifter, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Peugeot Rifter.

Ссылка на основную публикацию