Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak założyć Partnera Peugeot?

Nowoczesne samochody mają coraz więcej opcji i choć zapewniają nam duży komfort, wiele z nich nie zawsze jest przyjaznych dla użytkownika. Niezależnie od tego, czy wypożyczyłeś samochód, pożyczyłeś go, czy po prostu kupiłeś Peugeot Partner, w zależności od jego opcji może być trudno to rozgryźć jak założyć Partnera Peugeota? Nawet jeśli ta zasadnicza czynność prowadzenia samochodu może wydawać się dla większości z Was oczywista, w zależności od opcji i roku produkcji Twojego samochodu, będzie to mniej lub bardziej elementarne. Dzisiaj wyjaśnimy różne techniki uruchamiania Peugeot Partner za pomocą kluczyka, a następnie, w drugiej części, jak włączyć Peugeot Partner za pomocą karty i zakończyć bez użycia kluczyka.

Jak założyć Partnera Peugeot z kluczykiem?

Więc zaczynamy naszą stronę z treścią, która ma na celu poznanie Ciebie jak uruchomić Peugeot Partner, który jest wyposażony w klasyczny kluczyk startowy. Znajdź w ramach różnych środków, które należy wykonać, aby włącz silnik swojego Peugeot Partner:

 • Rozróżnij pozycję neimana (otwór, w który wkładany jest kluczyk), najczęściej znajduje się po prawej stronie kierownicy, na desce rozdzielczej. Jeśli Twoja kierownica jest zablokowana, nie wahaj się przejrzeć naszą stronę z treścią na kierownicy zablokowanej w Peugeot Partner, która jest zablokowana, aby dowiedzieć się, jak ją odblokować.
 • Włóż klucz do tego.
 • Sprawdź, czy znajdujesz się w pozycji neutralnej w przypadku samochodu z manualną skrzynią biegów oraz w pozycji „N” lub „P” w przypadku automatycznej skrzyni biegów.
 • Włącz zapłon, obracając go zgodnie z ruchem wskazówek zegara o ćwierć obrotu, aż poczujesz, że przekroczyłeś pierwszy stopień.
 • Sprawdź na desce rozdzielczej, że pomarańczowe światła wyłączają się, jeśli nie wiesz, co oznaczają, nie wahaj się przejrzeć naszej strony z treścią na temat pomarańczowych świateł Peugeot Partner, aby znaleźć wyjaśnienie tego.
 • Musisz tylko przejechać jeszcze jeden nacięcie zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przytrzymać go na stopie do momentu, gdy Twój Peugeot Partner uruchomi się (nie pozwól rozrusznikowi pracować dłużej niż 10 sekund lub ryzykujesz uszkodzeniem, jeśli samochód nie odpali, pozwól mu ostygnąć kilka kilkadziesiąt sekund przed nowym testem)

  .

 • Otóż ​​to. poradziłeś sobie założyć Partnera Peugeot,
Weiterlesen:
Świecąca lampa olejowa Peugeot Partner Tepee

Jak założyć Partnera Peugeot z kartą-kluczem?

Po odkryciu jak włączyć silnik Peugeot Partner z kluczykiem lub zademonstruje, jak to zrobić dla Partnera Peugeot wyposażonego w kartę, a nie w kluczyk. Metoda pozostaje prawie taka sama, więc nie wahaj się wrócić do poprzedniej części, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat każdego z kroków do wykonania. Odkryj wymienione poniżej działania, których należy przestrzegać, aby założyć swojego partnera Peugeot z kartą:

 • W zależności od roku i serii, możesz lub nie musisz włożyć kartę do dedykowanego gniazda, sprawdź na desce rozdzielczej, czy Twój Peugeot Partner jest wyposażony w to gniazdo, czy nie.
 • Jeśli tak, włóż kartę do tego otworu lub możesz ją trzymać przy sobie lub w dowolnym miejscu w kabinie.
 • Znajdź przycisk „start”, który zwykle znajduje się na wysokości kierownicy, blisko klasycznej lokalizacji Neimana, w przeciwnym razie zwykle znajduje się na konsoli środkowej.
 • Sprawdź, czy jesteś na neutralnym lub neutralnym w automatycznej skrzyni biegów.
 • Naciśnij raz przycisk „start”, aby włączyć zapłon Twojego Peugeot Partner

  .

 • Naciśnij drugi raz po kilku sekundach lub zgaśnięciu pomarańczowych świateł na desce rozdzielczej założyć swojego Peugeot Partnera

.

Jak uruchomić Peugeot Partnera bez kluczyka?

I na koniec zobaczymy, jak uruchomić Peugeot Partnera bez kluczyka? Wyobraźmy sobie, że zgubiłeś kluczyki, a samochód jest otwarty, może się to wydawać oczywiste. Powinieneś jednak wiedzieć, że jeśli Twój Peugeot Partner jest bardziej nowoczesny niż w połowie lat 90-tych, uruchomienie go bez klucza będzie trudne ze względu na wszystkie obecne na nim urządzenia zabezpieczające. Zgodnie z oczekiwaniami należy to zrobić tylko w TWOIM samochodzie. Oto procedura do przeprowadzenia:

 • Zdejmij osłonę chroniącą kierownicę i znajdź wśród 3 przełączników elektrycznych ten, który dotyczy silnika/akumulatora/rozrusznika (aby Ci pomóc, przynieś ze sobą instrukcję obsługi).
 • Rozebrać, połączyć je ze sobą i oddzielić przewody akumulatora i zapłonu (uważaj, aby nie porazić się prądem podczas procesu). Masz teraz prąd tak, jakbyś miał kontakt
 • Na koniec zdejmij izolację z przewodu rozrusznika i połącz go natychmiast z przewodem akumulatora (nie rób przedłużonego kontaktu i tylko 1 lub 2 sekundy powinny wystarczyć na uruchomienie Twojego Peugeot Partner).
Weiterlesen:
Jak wyłączyć lampkę serwisową Peugeot Partner Tepee

Tam odkryłeś wszystkie techniki, aby załóż Partnera Peugeot.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania dotyczące Peugeot Partner, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Peugeot Partner.

Ссылка на основную публикацию