Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zainstalować radio samochodowe w moim Chevrolecie City Express?

Nie interesuje Cię słuchanie kaset i możesz słuchać tylko radia, podczas gdy Twój smartfon jest pełen ulubionych utworów, ale nie masz portu 3.5 mm lub USB w radiu samochodowym, więc nie możesz ciesz się podróżami samochodowymi w pełni… Właśnie dlatego zamieściliśmy tę stronę z treścią, aby Ci pomóc, ponieważ w tym artykule dowiesz się o jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Chevrolet City Express. Aby to osiągnąć, najpierw zobaczymy, jak usunąć stare radio samochodowe, następnie jak zainstalować radio samochodowe w Chevrolet City Express i na koniec, jak je podłączyć.

Jak zainstalować radio samochodowe w Chevrolet City Express: Demontaż starego radia samochodowego?

Zanim zaczniemy poważną działalność jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Chevrolet City Express, jest jedno konieczne zadanie, zdejmij zestaw audio, który aktualnie masz w swoim samochodzie. Są dwa przypadki, albo masz oryginalny radioodtwarzacz, albo masz uniwersalny zestaw. Przed przystąpieniem do wyjmowania należy zawsze usunąć ujemny przewód z akumulatora, aby zapobiec ryzyku zwarcia lub porażenia prądem. Po wykonaniu tych czynności, oto dwa sposoby zależne od systemu stereo, w który wyposażony jest Twój Chevrolet City Express:

  • Oryginalne radio samochodowe:

    W takich przypadkach będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość, w większości przypadków proste użycie zacisków do wykręcenia w 4 otworach w rogach radia powinno wystarczyć do jego usunięcia. Ale w niektórych konkretnych modelach z określonych lat ten proces nie wystarczy, aby usunąć stare radio samochodowe z Twojego Chevroleta City Express. W rzeczywistości będziesz musiał usunąć niektóre części konsoli środkowej, aby uzyskać dostęp do samego radia samochodowego. Aby tak się stało, będziesz musiał użyć śrubokręta, aby zdjąć plastikowe osłony, które przeszkadzają. Po uzyskaniu dostępu do stacji upewnij się, że odłączyłeś wszystkie połączenia.

  • Radio na rynku wtórnym:

    W tej sytuacji operacja jest mniej trudna, wystarczy użyć zacisków wyciągających i nacisnąć 4 rogi stacji, aby wyszła ze swojego miejsca. Po zakończeniu tego kroku odłącz go i zdejmij metalową ramę, która podtrzymuje go w wycięciu konsoli środkowej. To wszystko, zakończyłeś demontaż starego radia samochodowego, wystarczy zainstalować nowe!

Jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Chevrolet City Express: Montaż i podłączenie radia samochodowego

Przejdźmy do najważniejszego dla Ciebie kroku, jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Chevrolet City Express. Zanim zaczniesz, poświęć trochę czasu na sprawdzenie, czy Twój samochód i radioodtwarzacz jest odpowiedni, a także przeczytaj informacje dotyczące instalacji, które mogą zawierać konkretne zalecenia.

Oto różne kroki wymagane do zainstalowania radia samochodowego na rynku wtórnym. Po pierwsze, umieść na miejscu metalową ramę dostarczoną z nowym radiem samochodowym, ta ramka ma za zadanie utrzymać radio samochodowe na miejscu w Twoim Chevrolet City Express, po zainstalowaniu upewnij się, że naciskasz zatrzaski blokujące po obu stronach ramy. Po wykonaniu tego kroku będziesz musiał podłączyć trzy wtyczki radia samochodowego, dwa złącza ISO do zasilania i przesyłania dźwięku do głośników Twojego Chevroleta City Express, a następnie do gniazda anteny radiowej. W przypadku tych ostatnich, w niektórych modelach może być potrzebny adapter, aby przekształcić go z męskiego w żeński, aby móc dopasować go do gniazda nowego radia. Na koniec wystarczy wsunąć radio samochodowe do metalowej ramy, zatrzasnąć je na miejscu i umieścić dostarczoną wraz z nim plastikową lub metalową ramkę na jej obrysie. To wszystko, właśnie odkryłeś, jak zainstalować radio samochodowe w Chevrolecie City Express, upewnij się, że sprawdzasz, czy radio jest włączone, czy dźwięk działa, że ​​odbierasz radio i jesteś gotowy do ciesz się nowym radiem samochodowym. Jeśli masz inne problemy lub chcesz dowiedzieć się więcej o swoim samochodzie, nie zastanawiaj się dwa razy, aby odwiedzić naszą stronę poświęconą temu.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Chevrolet City Express, zajrzyj do kategorii Chevrolet City Express.

Weiterlesen:
Jak zainstalować czujniki parkowania w Chevrolecie Express ?
Ссылка на основную публикацию