Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zainstalować radio samochodowe w moim Chevrolet Avalanche?

Jesteś znudzony słuchaniem kaset i możesz słuchać tylko radia, podczas gdy Twój telefon jest załadowany ulubionym plikiem muzycznym, ale nie masz gniazda jack ani portu USB w radiu samochodowym, więc nie możesz docenić Twoje podróże samochodem w pełni… Właśnie dlatego stworzyliśmy ten artykuł, aby Ci pomóc, ponieważ w tym artykule dowiesz się o jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Chevrolet Avalanche. Aby to osiągnąć, najpierw dowiemy się, jak usunąć stare radio samochodowe, następnie jak zainstalować radio samochodowe w Chevrolet Avalanche i na koniec, jak je podłączyć.

Jak zainstalować radio samochodowe w Chevrolet Avalanche: Demontaż starego radia samochodowego

Zanim zaczniemy poważną działalność jak zainstalować radio samochodowe w twoim Chevrolet Avalanche, jest jeden zasadniczy krok, zdejmij zestaw audio, który aktualnie masz w swoim samochodzie. Są dwa przypadki, albo masz oryginalny radioodtwarzacz, albo masz uniwersalny zestaw. Przed przystąpieniem do demontażu należy zawsze odłączyć przewód ujemny od akumulatora, aby zapobiec ryzyku zwarcia lub porażenia prądem. Po wykonaniu tych czynności, oto dwa sposoby oparte na stereo, które stanowi wyposażenie twojego Chevroleta Avalanche:

  • Oryginalne radio samochodowe:

    W tym przypadku będziesz musiał być wytrwały, ogólnie rzecz biorąc, proste użycie zacisków do wyciągania w 4 otworach w rogach radia samochodowego powinno wystarczyć, aby je usunąć. Ale w niektórych konkretnych modelach z określonych lat ta procedura nie wystarczy, aby usunąć stare radio samochodowe z Chevroleta Avalanche. Rzeczywiście, będziesz musiał usunąć niektóre części konsoli środkowej, aby uzyskać dostęp do samego radia samochodowego. Aby to osiągnąć, będziesz musiał użyć śrubokręta, aby zdjąć plastikowe osłony, które przeszkadzają. Po uzyskaniu dostępu do stacji upewnij się, że odłączyłeś wszystkie połączenia.

  • Radio na rynku wtórnym:

    W tym scenariuszu procedura jest mniej trudna, wystarczy użyć zacisków wyciągających i docisnąć 4 rogi stacji, aby wyszła ze swojego miejsca. Po zakończeniu tego kroku odłącz go i zdejmij metalową ramę, która podtrzymuje go w wycięciu konsoli środkowej. To wszystko, zakończyłeś demontaż starego radia samochodowego, wystarczy zainstalować nowe!

Jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Chevrolet Avalanche: Montaż i podłączenie radia samochodowego

Przejdźmy do najważniejszego dla Ciebie kroku, jak zainstalować radio samochodowe w twoim Chevrolet Avalanche. Wcześniej poświęć trochę czasu na sprawdzenie przydatności swojego samochodu i radioodtwarzacza oraz przeczytaj zalecenia dotyczące instalacji, które mogą dać ci konkretne zalecenia.

Oto różne wytyczne dotyczące instalacji radia samochodowego na rynku wtórnym. Na początek umieść metalową ramę dostarczoną z nowym radiem samochodowym, ta rama ma za zadanie utrzymywać radio samochodowe na swoim miejscu w Chevrolet Avalanche, po umieszczeniu upewnij się, że naciskasz zatrzaski blokujące po obu stronach ramy . Po wykonaniu tego kroku będziesz musiał podłączyć trzy wtyczki radia samochodowego, dwa złącza ISO do zasilania i przesyłania dźwięku do głośników twojego Chevroleta Avalanche, a następnie do gniazda anteny radiowej. W przypadku tych ostatnich, w niektórych modelach może być potrzebny adapter, aby przekształcić go z męskiego w żeński, aby móc dostosować go do gniazda nowego radia. Na koniec wszystko, co musisz zrobić, to wsunąć radio samochodowe do metalowej ramy, zatrzasnąć je na miejscu i umieścić dostarczoną wraz z nim plastikową lub metalową ramkę na jej obrysie. To wszystko, właśnie odkryłeś, jak zainstalować radio samochodowe w Chevrolecie Avalanche, upewnij się, że sprawdzasz, czy radio jest włączone, czy dźwięk działa, że ​​odbierasz radio i jesteś gotowy do zabawy Twoje nowe radio samochodowe. Jeśli masz inne problemy lub chcesz dowiedzieć się więcej o swoim samochodzie, nie wahaj się odwiedzić naszej dedykowanej mu strony.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Chevroleta Avalanche, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Chevrolet Avalanche.

Weiterlesen:
Gdzie znajduje się podnośnik w Chevrolecie Avalanche ?
Ссылка на основную публикацию