Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zainstalować radio samochodowe w moim Chryslerze 300?

Nie jesteś zainteresowany słuchaniem kaset i masz tylko możliwość słuchania radia, podczas gdy Twój telefon jest wypełniony ulubionymi utworami, ale nie masz gniazda jack ani portu USB w radiu samochodowym, więc nie możesz się cieszyć Twoje podróże samochodem w pełni… Właśnie dlatego napisaliśmy tę stronę z treścią, aby Ci pomóc, ponieważ teraz dowiesz się o jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Chryslerze 300. Aby to osiągnąć, najpierw dowiemy się, jak usunąć stare radio samochodowe, następnie jak zainstalować radio samochodowe w Chryslerze 300, a na końcu, jak je podłączyć.

Jak zainstalować radio samochodowe w Chryslerze 300: Demontaż starego radia samochodowego?

Zanim przejdziemy do poważnej sprawy jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Chryslerze 300, jest jeden ważny krok, zabierz zestaw audio, który już masz w samochodzie. Istnieją dwa scenariusze, albo masz oryginalny radioodtwarzacz, albo masz uniwersalny zestaw. Przed przystąpieniem do wyjmowania zawsze pamiętaj o wyjęciu ujemnego przewodu z akumulatora, aby uniknąć ryzyka zwarcia lub porażenia prądem. Po wykonaniu tych czynności, oto dwie opcje oparte na stereo, w które wyposażony jest Twój Chrysler 300:

  • Oryginalne radio samochodowe:

    W tym przypadku będziesz musiał być wytrwały, ogólnie mówiąc, proste użycie zacisków do wyjmowania w 4 otworach w rogach radia samochodowego powinno wystarczyć do jego usunięcia. Ale w niektórych konkretnych modelach z określonych lat ten proces nie wystarczy, aby usunąć stare radio samochodowe z Twojego Chryslera 300. W rzeczywistości będziesz musiał usunąć niektóre części konsoli środkowej, aby uzyskać dostęp do samego radia samochodowego. Aby to osiągnąć, będziesz musiał użyć śrubokręta, aby zdjąć plastikowe osłony, które przeszkadzają. Po uzyskaniu dostępu do stacji nie zapomnij rozłączyć wszystkich połączeń.

  • Radio na rynku wtórnym:

    W tej sytuacji procedura jest znacznie prostsza, wystarczy użyć zacisków wyciągających i docisnąć 4 rogi stacji, aby wyszła ze swojego miejsca. Po zakończeniu tego kroku nie zapomnij odłączyć go i zdjąć metalową ramę, która podtrzymuje go w wycięciu konsoli środkowej. To wszystko, zakończyłeś demontaż starego radia samochodowego, wystarczy zainstalować nowe!

Jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Chryslerze 300: Montaż i podłączenie radia samochodowego

Przejdźmy do najważniejszej dla Ciebie sekcji, jak zainstalować radio samochodowe w Twoim Chryslerze 300. Zanim zaczniesz, poświęć trochę czasu na sprawdzenie, czy Twój samochód i radioodtwarzacz jest odpowiedni, a także przeczytaj informacje dotyczące instalacji, które mogą zawierać szczegółowe instrukcje.

Oto różne wytyczne wymagane przy instalacji radia samochodowego na rynku wtórnym. Na początek umieść metalową ramę dostarczoną z nowym radiem samochodowym, ta rama ma za zadanie utrzymać radio samochodowe na miejscu w Twoim Chryslerze 300, po umieszczeniu nie zapomnij nacisnąć zatrzasków blokujących po obu stronach rama. Po wykonaniu tego kroku będziesz musiał podłączyć trzy wtyczki radia samochodowego, dwa złącza ISO do zasilania i przesyłania dźwięku do głośników Twojego Chryslera 300, a następnie do gniazda anteny radiowej. W tym drugim przypadku w niektórych modelach może być potrzebny adapter, aby przekształcić go z męskiego w żeński, aby dopasować go do gniazda twojego nowego radia. Na koniec wszystko, co musisz zrobić, to wsunąć radio samochodowe do metalowej ramy, zatrzasnąć je na miejscu i umieścić dostarczoną wraz z nim plastikową lub metalową ramkę na jej obrysie. To tyle, właśnie odkryłeś, jak zainstalować radio samochodowe w Chryslerze 300, nie zapomnij sprawdzić, czy radio jest włączone, czy dźwięk działa i czy odbierasz radio i jesteś gotowy cieszyć się nowym radiem samochodowym. Jeśli masz inne problemy lub chcesz dowiedzieć się więcej o swoim samochodzie, nie wahaj się odwiedzić naszej dedykowanej mu strony.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Chryslera 300, przejdź do naszej kategorii Chrysler 300.

Weiterlesen:
Jak zaktualizować GPS w moim Chryslerze 300?
Ссылка на основную публикацию