Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zainstalować radio samochodowe w moim Hyundai Accent?

Nie jesteś zainteresowany słuchaniem kaset i masz tylko możliwość słuchania radia, podczas gdy Twój smartfon jest wypełniony ulubioną muzyką, ale nie masz gniazda jack ani portu USB w radiu samochodowym, więc nie możesz doceń swoje podróże samochodem w pełni… Właśnie dlatego napisaliśmy i opublikowaliśmy ten artykuł, aby Ci pomóc, ponieważ w tym artykule dowiesz się jak zainstalować radio samochodowe w swoim Hyundai Accent?. Aby to zrobić, najpierw zobaczymy, jak usunąć stare radio samochodowe, następnie jak zainstalować radio samochodowe w Hyundai Accent, a na końcu, jak je podłączyć.

Jak zainstalować radio samochodowe w Hyundai Accent: Usuwanie starego radia samochodowego?

Zanim zaczniemy poważną działalność jak zainstalować samochodowe stereo na swoim Hyundai Accent, jest jedno ważne zadanie, usuń zestaw audio, który aktualnie masz w samochodzie. Są dwie sytuacje, albo masz oryginalny radioodtwarzacz, albo masz zestaw uniwersalny. Przed przystąpieniem do demontażu należy zawsze odłączyć przewód ujemny od akumulatora, aby uniknąć ryzyka zwarcia lub porażenia prądem. Po zakończeniu, oto dwa sposoby, w zależności od zestawu stereo, w który wyposażony jest Twój Hyundai Accent:

  • Oryginalne radio samochodowe:

    W takich przypadkach będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość, przez większość czasu proste użycie zacisków w 4 otworach w rogach radia powinno wystarczyć do jego usunięcia. Ale w niektórych konkretnych modelach z określonych lat ten proces nie wystarczy, aby usunąć stare radio samochodowe z Twojego Hyundai Accent. W rzeczywistości, aby uzyskać dostęp do radia samochodowego, będziesz musiał usunąć niektóre części samochodowe z konsoli środkowej. Aby to zrobić, będziesz musiał użyć śrubokręta, aby zdjąć plastikowe osłony, które przeszkadzają. Po uzyskaniu dostępu do stacji upewnij się, że odłączyłeś wszystkie połączenia.

  • Radio na rynku wtórnym:

    W tym scenariuszu procedura jest mniej trudna, wystarczy użyć zacisków wyciągających i docisnąć 4 rogi stacji, aby wyszła ze swojego miejsca. Po zakończeniu tego kroku odłącz go i zdejmij metalową ramę, która podtrzymuje go w wycięciu konsoli środkowej. To wszystko, zakończyłeś demontaż starego radia samochodowego, wystarczy zainstalować nowe!

Jak zainstalować radio samochodowe w swoim Hyundai Accent: Montaż i podłączenie radia samochodowego

Przejdźmy do najważniejszej dla Ciebie części, jak zainstalować samochodowe stereo na swoim Hyundai Accent. Z wyprzedzeniem poświęć trochę czasu na sprawdzenie kompatybilności samochodu i radioodtwarzacza oraz zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi instalacji, które mogą zawierać szczegółowe instrukcje.

Oto różne czynności wymagane przy instalacji radia samochodowego na rynku wtórnym. Po pierwsze, umieść metalową ramę dostarczoną z nowym radiem samochodowym, ta rama ma za zadanie utrzymywać radio samochodowe na swoim miejscu na Hyundai Accent, po umieszczeniu upewnij się, że naciskasz zatrzaski blokujące po obu stronach ramy. Po wykonaniu tego kroku musisz podłączyć trzy wtyczki radia samochodowego, dwa złącza ISO do zasilania i przesyłania dźwięku do głośników Hyundai Accent, a następnie gniazdo anteny radiowej. W tym drugim przypadku w niektórych modelach może być potrzebny adapter, aby przekształcić go z męskiego w żeńskie, aby dostosować go do gniazda nowego radia. Na koniec wszystko, co musisz zrobić, to wsunąć radio samochodowe do metalowej ramy, zatrzasnąć je na miejscu i umieścić dostarczoną wraz z nim plastikową lub metalową ramkę na jej obrysie. To wszystko, właśnie nauczyłeś się instalować radio samochodowe w Hyundai Accent, upewnij się, że sprawdzasz, czy radio jest włączone, czy dźwięk działa i czy odbierasz radio i jesteś gotowy do zabawy Twoje nowe radio samochodowe. Jeśli masz inne problemy lub chcesz dowiedzieć się więcej o swoim samochodzie, nie wahaj się odwiedzić naszej dedykowanej mu strony.

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Hyundai Accent, przejdź do naszej kategorii Hyundai Accent.

Weiterlesen:
Ekran dotykowy Hyundai Accent nie działa
Ссылка на основную публикацию