Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zainstalować radio samochodowe w moim Nissan Cabstar?

Nie jesteś zainteresowany słuchaniem kaset i masz tylko możliwość słuchania radia, podczas gdy Twój telefon jest pełen ulubionych utworów, ale nie masz gniazda jack ani portu USB w radiu samochodowym, więc nie możesz docenić Twoje podróże samochodem w pełni… Właśnie dlatego napisaliśmy ten artykuł, aby Ci pomóc, ponieważ w tej chwili dowiesz się o jak zainstalować radio samochodowe w Nissan Cabstar. Aby tak się stało, najpierw zobaczymy, jak usunąć stare radio samochodowe, następnie jak zainstalować radio samochodowe w Nissan Cabstar i na koniec, jak je podłączyć.

Jak zainstalować radio samochodowe w Nissan Cabstar: Demontaż starego radia samochodowego

Zanim zaczniemy poważną działalność jak zainstalować radio samochodowe w Nissan Cabstar, jest jedno ważne zadanie, wyjmij zestaw audio, który aktualnie masz w samochodzie. Są dwie sytuacje, albo masz oryginalny radioodtwarzacz, albo masz zestaw uniwersalny. Zanim zaczniesz wyjmować, zawsze upewnij się, że odłączyłeś ujemny przewód od akumulatora, aby uniknąć ryzyka zwarcia lub porażenia prądem. Gdy już to osiągniesz, oto dwa rozwiązania oparte na systemie stereo, w który wyposażony jest Twój Nissan Cabstar:

  • Oryginalne radio samochodowe:

    W tym przypadku będziesz musiał być wytrwały, ogólnie mówiąc, proste użycie zacisków do wyjmowania w 4 otworach w rogach radia samochodowego powinno wystarczyć do jego usunięcia. Ale w niektórych konkretnych modelach z określonych lat ten proces nie wystarczy, aby usunąć stare radio samochodowe z Nissana Cabstar. W rzeczywistości, aby uzyskać dostęp do radia samochodowego, będziesz musiał usunąć niektóre części samochodowe z konsoli środkowej. Aby to zrobić, będziesz musiał użyć śrubokręta, aby zdjąć plastikowe osłony, które przeszkadzają. Po uzyskaniu dostępu do stacji upewnij się, że odłączyłeś wszystkie połączenia.

  • Radio na rynku wtórnym:

    W tej sytuacji procedura jest znacznie prostsza, wystarczy użyć zacisków do wyciągania i nacisnąć 4 rogi stacji, aby wyszła ze swojego miejsca. Po wykonaniu tego kroku odłącz go i zdejmij metalową ramę, która podtrzymuje go w wycięciu konsoli środkowej. To wszystko, zakończyłeś demontaż starego radia samochodowego, wystarczy zainstalować nowe!

Jak zainstalować radio samochodowe w Nissan Cabstar: Montaż i podłączenie radia samochodowego

Przejdźmy do najważniejszego dla Ciebie kroku, jak zainstalować radio samochodowe w Nissan Cabstar. Zanim zaczniesz, poświęć trochę czasu na sprawdzenie kompatybilności twojego samochodu i radioodtwarzacza oraz przeczytaj instrukcję instalacji, która może dać ci konkretne wskazówki.

Oto różne wytyczne wymagane przy instalacji radia samochodowego na rynku wtórnym. Przede wszystkim załóż metalową ramę dostarczoną z nowym radiem samochodowym, ta rama ma funkcję przytrzymywania radia samochodowego na miejscu w Nissan Cabstar, po ustawieniu upewnij się, że naciskasz zatrzaski blokujące po obu stronach ramy . Po wykonaniu tego kroku musisz podłączyć trzy wtyczki radia samochodowego, dwa złącza ISO do zasilania i przesyłania dźwięku do głośników Nissana Cabstar, a następnie do gniazda anteny radiowej. W tym drugim przypadku w niektórych modelach może być potrzebny adapter, aby przekształcić go z męskiego w żeński, aby dopasować go do gniazda twojego nowego radia. Na koniec wystarczy wsunąć radio samochodowe do metalowej ramy, zatrzasnąć je na miejscu i umieścić dostarczoną wraz z nim plastikową lub metalową ramkę na jej obrysie. To wszystko, właśnie odkryłeś, jak zainstalować radio samochodowe w Nissan Cabstar, upewnij się, że sprawdzasz, czy radio jest włączone, czy dźwięk działa, że ​​podnosisz radio i jesteś gotowy do zabawy Twoje nowe radio samochodowe. Jeśli masz inne problemy lub chcesz dowiedzieć się więcej o swoim samochodzie, nie zastanawiaj się dwa razy, aby odwiedzić naszą stronę poświęconą temu.

Więcej wskazówek na temat Nissana Cabstar znajdziesz w kategorii Nissan Cabstar.

Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej Nissan Cabstar ?
Ссылка на основную публикацию