Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zainstalować radio samochodowe w moim Nissan Patrol 3?

Jesteś znudzony słuchaniem kaset i możesz cieszyć się tylko radiem, podczas gdy Twój smartfon jest wypełniony ulubionymi utworami, ale nie masz gniazda jack ani portu USB w radiu samochodowym, więc nie możesz docenić swojego podróże samochodem w pełni… Właśnie dlatego stworzyliśmy tę treść, aby Ci pomóc, ponieważ w tej chwili dowiesz się o jak zainstalować radio samochodowe w Nissan Patrol 3. Aby to osiągnąć, najpierw dowiemy się, jak usunąć stare radio samochodowe, następnie jak zainstalować radio samochodowe w Nissan Patrol 3 i na koniec, jak je podłączyć.

Jak zainstalować radio samochodowe w Nissan Patrol 3: Demontaż starego radia samochodowego?

Zanim przejdziemy do poważnej sprawy jak zainstalować radio samochodowe w Nissan Patrol 3, jest jeden podstawowy krok, zabierz zestaw audio, który aktualnie masz w samochodzie. Są dwie sytuacje, albo masz oryginalny radioodtwarzacz, albo masz zestaw uniwersalny. Przed przystąpieniem do demontażu nie zapomnij usunąć przewodu ujemnego z akumulatora, aby uniknąć ryzyka zwarcia lub porażenia prądem. Gdy to zrobisz, oto dwie opcje w zależności od zestawu stereo, w który wyposażony jest Twój Nissan Patrol 3:

  • Oryginalne radio samochodowe:

    W tym przypadku będziesz musiał być wytrwały, ogólnie mówiąc, proste użycie zacisków do wyjmowania w 4 otworach w rogach radia samochodowego powinno wystarczyć do jego usunięcia. Ale w niektórych konkretnych modelach z określonych lat ten proces nie wystarczy, aby usunąć stare radio samochodowe z Nissana Patrol 3. W rzeczywistości będziesz musiał usunąć niektóre części samochodowe z konsoli środkowej, aby uzyskać dostęp do samego radia samochodowego. Aby to osiągnąć, będziesz musiał użyć śrubokręta, aby zdjąć plastikowe osłony, które przeszkadzają. Po uzyskaniu dostępu do stacji nie zapomnij rozłączyć wszystkich połączeń.

  • Radio na rynku wtórnym:

    W tym scenariuszu metoda jest znacznie prostsza, wystarczy użyć zacisków wyciągających i docisnąć 4 rogi stacji, aby wyszła ze swojego miejsca. Po wykonaniu tego kroku nie zapomnij odłączyć go i zdjąć metalową ramę, która podtrzymuje go w wycięciu konsoli środkowej. To wszystko, zakończyłeś demontaż starego radia samochodowego, wystarczy zainstalować nowe!

Jak zainstalować radio samochodowe w Nissan Patrol 3: Montaż i podłączenie radia samochodowego?

Przejdźmy do najważniejszego dla Ciebie kroku, jak zainstalować radio samochodowe w Nissan Patrol 3. Zanim zaczniesz, poświęć trochę czasu na sprawdzenie kompatybilności twojego samochodu i radioodtwarzacza oraz przeczytaj informacje o instalacji, które mogą dać ci konkretne zalecenia.

Oto różne kroki wymagane do zainstalowania radia samochodowego na rynku wtórnym. Po pierwsze, umieść metalową ramę dostarczoną z nowym radiem samochodowym, ta rama ma za zadanie utrzymać radio samochodowe na miejscu w Twoim Nissan Patrol 3, po zainstalowaniu nie zapomnij nacisnąć zatrzasków blokujących po obu stronach rama. Po wykonaniu tego kroku musisz podłączyć trzy wtyczki radia samochodowego, dwa złącza ISO do zasilania i przesyłania dźwięku do głośników Nissana Patrol 3, a następnie do gniazda anteny radiowej. W przypadku tych ostatnich, w niektórych modelach może być potrzebny adapter, aby przekształcić go z męskiego w żeński, aby móc dopasować go do gniazda nowego radia. Na koniec wszystko, co musisz zrobić, to wsunąć radio samochodowe do metalowej ramy, zatrzasnąć je na miejscu i umieścić dostarczoną wraz z nim plastikową lub metalową ramkę na jej obrysie. To tyle, właśnie nauczyłeś się instalować radio samochodowe w Nissan Patrol 3, nie zapomnij sprawdzić, czy radio jest włączone, czy dźwięk działa i czy odbierasz radio i jesteś gotowy do korzystania z nowego radia samochodowego. Jeśli masz inne komplikacje lub chcesz dowiedzieć się więcej o swoim samochodzie, nie wahaj się odwiedzić naszej dedykowanej mu strony.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Nissana Patrol 3, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Nissan Patrol 3.

Weiterlesen:
Jak otworzyć Nissana Patrol 3 z rozładowaną baterią ?
Ссылка на основную публикацию